Dzisiaj wieczorem miliony widzów włączą TVN. Telewizja przygotowała wielki hit

Dzisiaj wieczorem miliony widzów włączą TVN. Telewizja przygotowała wielki hit Źródło: youtube.com/tvnpl

TVN bezustannie stara się zagwarantować swoim widzom konkretne dawki emocji. Wiadomo, że konkurencja nie śpi i czasami trzeba stawać na rzęsach, żeby osiągnąć zamierzony cel. Właśnie dlatego żółto-niebieski nadawca sięgnął po hit największego kalibru.

TVN dumnie zapowiedział swoją wiosenną ramówkę, w której nie brakuje wielkich marek. Wśród nich można znaleźć kontynuacje dobrze znanych programów, czy też wielkie powroty, jak np. Big Brother. Nie można jednak zapominać, że tego typu produkcje to nie wszystko, a widzowie zwracają również uwagę na zgoła inne propozycje. W związku z tym, TVN dumnie zapowiedział wyświetlenie na swojej antenie hitu z pierwszej ligi.

Dziś wieczorem TVN pokaże megaprodukcję

Piątek jest tym dniem tygodnia, w którym największe stacje telewizyjne toczą prawdziwy bój na najgorętsze tytuły filmowe. Według wielkiego grona telewidzów, górą z tych pojedynków wychodzi właśnie TVN. Jednak pozycja lidera nie jest nikomu dana na zawsze. Dlatego też stacja poszerza cały czas swoją filmową ofertę, a na antenę trafiają coraz to nowsze produkcje. Dzisiejszego wieczora, wszyscy ci, który zdecydują się nastawić na odpowiedni kanał, będą mogli obejrzeć wielki Hollywoodzki hit. Mowa o filmie "Na skraju jutra", który może się poszczycić bajeczną obsadą. W rolach głównych występują Tom Cruise, Emily Blunt czy Brednan Gleeson.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Akcja filmu nakręconego w 2014 roku rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych przypuściła opłakany w skutkach atak na Ziemię. Najeźdźcy są nie tylko okrutni i potwornie dobrze zaprawieni w boju, ale posiadają także umiejętność porozumiewania się za pomocą telepatii. Ziemianie w końcu postanowili postawić wszystko na jedną kartę i zjednoczyć wszystkie armie świata, które w pojedynkę nie mają żadnych szans w walce z Mimikami. W samym środku bitwy znajduje się podpułkownik Bill Cage (Tom Cruise), któremu udaje się zabić jednego z samców alfa kosmitów. Sam niestety również ponosi śmierć w wyniku tej potyczki. Dosyć nieoczekiwanie budzi się jednak rankiem w swoim łóżku i z każdą kolejną minutą zaczyna pojmować, że kontakt z kosmitą wtrącił go w pętlę czasową. Dzięki temu codziennie będzie na nowo odgrywał tę samą bitwę. Po każdym podejściu do tego scenariusza, Cage staje się coraz skuteczniejszy w walce. W końcu dołącza do niego wytrawna wojowniczka Rita Vrataski (Emily Blunt). Wspólne będą starali się przechylić szale zwycięstwa na stronę ludzkości. Film "Na skraju jutra" zostanie wyemitowany dzisiaj punktualnie o godzinie 20:00 na głównej antenie TVN.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Cały świat jest w SZOKU! Meghan Markle udaje ciążę?!
  2. Córka polskiej gwiazdy ma NIEBEZPIECZNĄ pracę. Aktorka żyje w ciągłym strachu o swoje dziecko!
  3. Magdalena Ogórek komentuje zajście pod TVP. Nie tego się spodziewaliśmy 
  4. Lidl oszukuje Polaków? Ujawniono wielki skandal 
  5. 9 lat niewypowiedzianego koszmaru. Wstrząsająca historia ofiary księdza pedofila 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Filmweb Następny artykuł