Kolejny koszmar w Wielkanoc. Kolumbijski kataklizm naturalny właśnie zabił 14 osób

Kolejny koszmar w Wielkanoc. Kolumbijski kataklizm naturalny właśnie zabił 14 osób

Wielkanoc w tym roku bez wątpienia zostanie zapamiętana jako jedna z najbardziej krwawych w historii. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej tragedii.

Wielkanoc dla wielu osób jest radosnym dniem, bo przecież upamiętnia on zmartwychwstanie Jezusa, który oddał życie na krzyżu za nasze grzechy. Jednak tegoroczne święto przepełnione jest tragedią, smutkiem i rozlaną krwią. Ilość osób, które poniosły dzisiaj tragiczną śmierć, wprost przeraża, a ich liczba może jeszcze urosnąć w każdej chwili.

Tragiczna Wielkanoc. Kolejna masowa tragedia

Już z samego rana dotarły do nas informacje o serii zamachów terrorystycznych, które miały miejsce w największych miastach Sri Lanki. Zamachowcy zdetonowali ładunki wybuchowe w hotelach i kościołach. Po kilku godzinach usłyszeliśmy o kolejnych atakach, których w ciągu dnia było łącznie aż 8.

Dodatkowo również z naszego kraju dobiegają zatrważające informacje zarówno od policji, jak i straży pożarnej. Obie te służby mają teraz ręce pełne roboty z powodu pijanych kierowców oraz licznych pożarów. Niestety tego typu wydarzenia często niosą ze sobą również ofiary śmiertelne.

Jednak to nie koniec złych wiadomości, które wstrząsnęły mediami zarówno polskimi, jak i tymi światowi. Właśnie teraz świat obiegła informacja o lawinie jaka zeszła w Kolumbii. Ziemia przykryła przynajmniej 7 domów oraz część autostrady panamerykańskiej. Jak na razie służby poinformowały o śmierci przynajmniej 14 osób, jednak ich liczba może być znacznie większa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tragedii doszło w prowincji Cauca, która położona jest w zachodniej części kraju. Wedle relacji miejscowych mediów, do akcji ratowniczej zostało zaangażowane nawet wojsko. Dodatkowo miejscowe władze zapewniły poszkodowanym oraz ich rodzinom chcącym uzyskać informacje o zaginionych schronienie, oraz odpowiedni do tego punkt informacyjny.

Akcja ratunkowa wciąż trwa i bardzo możliwe, że pod zwałami ziemi nadal są uwięzieni ludzie. W ich przypadku liczy się każda chwila. Przez to bardzo ciężko jest oszacować, jaka dokładnie może być liczba ofiar śmiertelnych. Miejmy jednak nadzieję, że będzie ich jak najmniej, ponieważ dzisiejszy dzień i tak był pełen tragicznych historii, w których swoje życie straciła cała masa ludzi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

 

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News