Była minister sportu w rządzie Donalda Tuska zaskoczyła wszystkich. Joanna Mucha opublikowała w internecie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Wielu taka zmiana wizerunkowa poseł Platformy Obywatelskiej mocno uderzyła. Jak wskazują, jej nowa kreacja to symbol.

Joanna Mucha dotąd jeszcze uchodziła za jedną z najbardziej atrakcyjnych posłanek w Sejmie. Była minister sportu znana ze swoich eleganckich strojów i przykładania sporej uwagi do wyglądu częściej zwracała uwagę kolorowych pism dla kobiet niż mediów zajmujących się polityką. Wszystko wskazuje, że teraz wszystko się zmieni. Mucha zmieniła całkiem swoją fryzurę.

Kilka dni temu opublikowała na swoim koncie na Facebooku zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Jak się okazuje, posłanka, która dotąd uważana w Sejmie za wzór kobiecości, ścięła się… na chłopaka. Zmiana jej wizerunku już sprawiła, że w sieci rozgorzały dyskusje nad tym, czy to jakiś symbol.

Można tak sądzić chociażby po tym, co napisała znajoma posłanki pod jej zdjęciem – „cool, freedom fighters”. W internecie pojawiły się już teorie, jakoby jej nowa fryzura i zerwanie z dawnym stylem było symbolem. Ścięta na chłopczycę Mucha ma być „bardziej bojowa i gotowa do obrony demokracji”. Zmiana wizerunku w takim celu nie powinna była dziwić. Była minister sportu bardzo aktywnie udziela się na protestach przeciwko polityce PiS. Niestety, sama nie skomentowała, czy przypuszczenia internautów o symbolice jej fryzury są słuszne.

...

Zobacz również

źródło: facebook.com/Joanna Mucha