Obrzydliwe! Wielka wojna w showbiznesie, kłócą się nad GROBEM Ani Przybylskiej

Obrzydliwe! Wielka wojna w showbiznesie, kłócą się nad GROBEM Ani Przybylskiej

Fani są zasmuceni i oburzeni! Chociaż Anna Przybylska zmarła już kilka lat temu, temat ten niezmiennie wywołuje gigantyczne kontrowersje. Co szokujące, wokół jej postaci wywiązała się właśnie kolejna awantura.

Kiedy jakiś czas temu na półkach księgarni pojawiła się książka o życiu Przybylskiej, fani byli zachwyceni. Wszyscy czekali więc na film o aktorce, który miał wyreżyserować jej przyjaciel, Radosław Piwowarski.

Przybylska obiektem kłótni

Jak się jednak okazało, artysta zrezygnował z realizacji tego projektu. O problemach w produkcji filmu informowano już w zeszłym roku. Obecnie miały się znacząco pogłębić. - Zaczęły się poważne schody, że niby scenariusz jest nie taki, jak oczekiwały siostra i mama Ani oraz menedżerka. To wiązało się jednocześnie z promocją biografii Przybylskiej. Książka była bardzo dobrze przyjęta, przy okazji mówiono dużo o filmie, jednak Piwowarskiego nie zaproszono na żadne ze spotkań z czytelnikami. Wtedy to wszystko zaczęło się psuć - ujawniło źródło z otoczenia reżysera.

Ostateczna decyzja

Sam Piwowarski zdecydował się więc stanowczo odciąć od projektu. Poinformował o tym w niezwykle poruszający sposób. - Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego - wytłumaczył reżyser.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Oliwia Bieniuk miała dostać FORTUNĘ! Nie zobaczy ani grosza, wszystko przez rodzinę
  2. Co na to jej partner?! Magda Gessler PRZYŁAPANA!
  3. Ależ drama! Internautki atakują Hyży: „Maja jest ładniejsza i nie kradnie mężów!”
Następny artykuł