Wielka skrucha polskich piłkarzy. Czy kibice im wybaczą?
Wiadomości Pikio - 29 Czerwca 2018

Wielka skrucha polskich piłkarzy. Czy kibice im wybaczą?

Polacy przegrali, ale żegnają się w wielkim stylu! Choć porażka na meczu z Senegalem 1:2 oraz tragiczny wynik meczu z Kolumbią 0:3 pogrzebały nasze szanse na wyjście z grupy, to Mundial Polacy postanowili pożegnać z honorem i... skruchą. Czy kibice im wybaczą?

To nie tak miało się skończyć. Eksperci przewidywali, że Polska ma największe szanse na wyjście z grupy. Ostatecznie wygraliśmy jedynie z Japonią 1:0, a nasza występ na Mistrzostwach Świata się zakończył. Polscy kibice byli zawiedzeni wynikami naszych, ale to właśnie polskich reprezentantów tragiczna przegrana dotknęła najgorzej. Nie tylko poczuli, że zawiedli kibiców oraz trenera, ale również hejterzy dali im o tym wyraźnie znać. Atakowane były nawet partnerki piłkarzy, jak Anna Lewandowska czy ciężarna żona Szczęsnego. Teraz w końcu usłyszeliśmy głos reprezentantów.

Mundial zniszczył naszych piłkarzy. Ze skruchą mówią o przegranej...

Polscy reprezentanci zaczęli zamieszczać swoje wypowiedzi na mediach społecznościowych. - Wrócimy mocniejsi! Dziękujemy za wsparcie! - napisał pozytywnie Jan Bednarek, zdobywca gola w meczu z Japonią. - Chciałem podziękować kibicom za te eliminacje oraz za ten turniej, że byliście z nami. - oddał swój głos Kuba Błaszczykowski. Jednak nad tymi bardziej pozytywnymi, pełnymi nadziei wypowiedziami zdecydowanie przeważały słowa skruchy i żalu. - Dla każdego z nas występ na Mundialu i reprezentowanie biało-czerwonych barw to spełnienie marzeń. Nie tak wyobrażaliśmy sobie naszą grę na rosyjskich boiskach. Zawiedliśmy. Każda porażka to jednak nowe doświadczenie i lekcja, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Wrócimy lepsi, silniejsi i gotowi na kolejne wyzwania. Dziękujemy Wam za wsparcie. Nie podda się reprezentacja Polski i nie poddam się ja jako jej kapitan. - napisał kapitan polskiej reprezentacji, Robert Lewandowski. - Zawiedliśmy Was, ale i samych siebie. Jest mi tak samo przykro jak Wam. Rozumiem kibicow, zarówno tych którzy nas krytykowali jak i tych którzy starali się zrozumieć. Jednak dziękuję Wam, bo po raz kolejny pokazaliście że możemy na Was liczyć i że nasi Kibice to ścisła światowa czołówka. Akceptuję krytykę. Zarówno zespołową, jak i indywidualną. Jest jedna rzecz z która nie mogę się zgodzić. Jeżeli ktokolwiek myśli, że każdy z nas nie dał z siebie 200%, jest w błędzie. Każdy z reprezentantów wskoczyłby w ogień za tą kadrę, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Jest w nas dużo sportowej złości, którą zobaczycie w przyszłym sezonie. Znowu będziecie z nas dumni. - nie ukrywa swojego rozczarowania Grzegorz Krychowiak. Pozostaje pytanie - czy my, jako kibice jesteśmy w stanie wybaczyć naszym tę sromotną porażkę? Wierzymy, że tak. W końcu nie raz porażki były dobrą motywacją do dużo lepszych wyników. Kolejny Mundial już za 4 lata, a w międzyczasie czeka nas jeszcze wiele innych wydarzeń sportowych. Pozostaje trzymać kciuki za dalsze przygotowania naszych piłkarzy!Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamach na redakcję słynnej gazety! Są ofiary śmiertelne
  2. Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany
  3. Jan Bednarek zachwycił dziś Polaków! Niestety, mamy złą wiadomość dla pań
<>niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
<>tsa_wstepNajdziwniejsze rzeczy, jakie zarekwirowali pasażerom na lotniskachCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
tsa_wstepNajdziwniejsze rzeczy, jakie zarekwirowali pasażerom na lotniskachCzytaj dalej