Marcin Prokop do tej pory znany był przede wszystkim z programów rozrywkowych, emitowanych przez TVN. W życiu prezentera nadszedł jednak czas na zmiany. Prokop skończył właśnie 40 lat i rozpoczyna nowy etap.

W ostatnim, szczerym wywiadzie prezenter był pytany m.in. o to jak widzi swoją przyszłość. Prokop przyznał, że ma dosyć prowadzenia talentshow dla TVN-u. Jego ambicje są znacznie większe.

– Od kilkunastu lat robię duże, rozrywkowe programy. Bardzo to lubię, ale nie jest to już dla mnie wyzwanie. Teraz chciałbym raczej iść w stronę autorskich, paradokumentalnych produkcji – powiedział Prokop dla „Styl.pl”.

Prokop skończył ostatnio 40 lat. Dlatego też w wywiadzie padło pytanie o kryzys wieku średniego. Prezenter twierdzi, że ma go już za sobą.

Kryzys wieku średniego przeżyłem już mając 18 lat, kiedy nosiłem czarne swetry. Wydawało mi się, że nic nie ma sensu, że wraz ze zmierzchem dzieciństwa moje życie się skończyło, że nie wiem, co mam robić z przyszłością,w którą stronę iść, że najlepsze już za mną itd. – mówił Prokop w rozmowie ze „Styl.pl”.

źródło: Styl.pl

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz również