Gdy ścierają się dwie wielkie osobowości, nie może być mowy o pokojowym rozwiązaniu konfliktu. Tak jest w przypadku kłótni Jana Englerta i Janusza Gajosa, legend polskiego kina i teatru. Aktorzy mają rzucać rzeczami, a pozostali artyści w ogóle nie zabierać głosu.

O poważnej różnicy zdań pomiędzy Englertem a Gajosem donosi „Fakt”. Gazeta twierdzi, że tarcia wywołuje organizacja spektaklu „Garderobiany”, która wystawiona zostanie na deskach Teatru Narodowego, którego dyrektorem artystycznym jest właśnie Englert. Jego największą gwiazdą jest natomiast Gajos. Panowie mają spierać się co do wizji gry tytułowego garderobianego, którego gra aktor znany z roli m.in. Janka z „Czterech pancernych”.

ZOBACZ TAKŻE: „Janusz Gajos nie żyje”. Ta strona puściła OBRZYDLIWEGO fake news’a

Wielka kłótnia Englerta i Gajosa

Żaden z panów nie zamierza odpuścić. Według informacji „Faktu” legendy mają trzaskać drzwiami, rzucać kartkami i terroryzować swoimi krzykami aktorów, którzy podobno siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Konflikt na linii Englert-Gajos jest tematem plotek już od dawna. Pomimo zapewnień, że relacja obu gwiazdorów jest poprawna, obecna kłótnia zdaje się dowodzić czego innego.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka klęska narodowców. Z porażki ich teatru śmieje się pól internetu (video)

źródło: fakt.pl

Te gwiazdy pochodzą z dobrych domów! [ZDJĘCIA]


Czy to nowa sympatia Leonardo DiCaprio? Jej zdjęcia już zawojowały internet!

...

Zobacz również