Kochała ją cała Polska. Dziś jest zapomniana

Kochała ją cała Polska. Dziś jest zapomniana

Kiedyś znał i podziwiał ja każdy, można wręcz powiedzieć, ze kochała ją cała Polska. Dziś nie pojawia się już w mediach i pozostaje zapomniana. Po dawnej sławie nie pozostał nawet ślad. 

Wielka Gra była teleturniejem, który gromadził przed telewizorami rzeszę fanów. To także pierwowzór dla wielu dzisiejszych teleturniejów. Prowadziła go Stanisława Ryster, ciesząca się ogromną popularnością i autorytetem. Niestety, kiedy odeszła z telewizji, zniknęła również ze świadomości i pamięci fanów. Stanisława Ryster z wykształcenia była prawniczką, ale zawodowo zajmowała się byciem prezenterką. Związana była z TVP, to właśnie na antenie tej stacji nadawana była kultowa Wielka Gra. Prowadziła ją nieprzerwanie od 1975 roku do 2006, kiedy to program zniknął z anteny ze względu na zbyt niską oglądalność, a wraz z nim zniknęła Ryster.

Wielka Gra skończyła się dla Ryster

- Nikt z szefów nie uznał, że trzeba ze mną porozmawiać. Żadnego pisma, nikt nie powiedział: 'Taka nasza decyzja'. Żebym też mogła powiedzieć dwa słowa. A w pełni na to zasłużyłam i nagrodami, i tytułem gwiazdy telewizyjnej. Nie mieli ze mną kłopotów, nie było żadnych uwag. A traktują mnie ot, tak: od jutra cię nie ma. Każdy program i czyjeś występy kiedyś się kończą. Ale przecież istnieją formy. Widocznie jestem naiwna. Że pewnych rzeczy nie robi się drugiemu człowiekowi. Po tylu latach. Ale jeżeli uznano, że wystarczy, że z prasy się dowiem, a kierowniczka produkcji teleturnieju powie mi telefonicznie, że to prawda, to uważam, że to nie jest fajne - mówiła Ryster o tym, w jaki sposób dowiedziała się, że nie poprowadzi więcej Wielkiej Gry. W 1998 roku otrzymała Super Wiktora dla osobowości telewizyjnej za całokształt pracy, a w 1999 roku zajęła piąte miejsce w plebiscycie Telekamery. Aktualnie Stanisława Ryster ma 76 lat i pozostaje na emeryturze. Prywatnie prezenterka była dwukrotnie zamężna. Z jednego z tych małżeństw zrodziła się jej jedyna córka, Marta. Była absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Katowicach, a także Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie rzadko pojawia się na jakichkolwiek oficjalnych, telewizyjnych imprezach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie
  2. Gwiazdor disco polo miał wypadek! Wpakował się pod TIRa
  3. Klasyczne stylizacje, w których zawsze będziesz wyglądać dobrze
Źródło: plotek.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News