Małżeństwo księcia Karola z Camillą Parker Bowles od lat wywołuje ogromne kontrowersje. Niestety dołączyły do nich właśnie kolejne sensacyjne, bardzo smutne doniesienia. Jak donoszą światowe media, żona członka brytyjskiej rodziny królewskiej ma być bowiem śmiertelnie chora. 

Mieszkańcy Wysp są zaszokowani najnowszymi informacjami, które opinii publicznej przekazał magazyn „Globe”. Według jego dziennikarzy Camilla Parker Bowles zmaga się z nowotworem wątroby. W walce tej ma być na ten moment zdecydowanie na przegranej pozycji.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy doniesienia o chorobie księżnej są prawdziwe. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się bowiem także informacje o rzekomym alkoholizmie żony księcia Karola, których nie da się jednak w żaden sposób ostatecznie zweryfikować.

Przedstawiciele Pałacu Buckingham powstrzymują się wciąż od wydania oficjalnego komentarza w sprawie choroby Camilli. Jeśli jednak doniesienia na ten temat okazałyby się prawdą, media wkrótce dowiedzą się o tym zapewne z bezpośredniego źródła.

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz


20 oznak, że III wojna światowa właśnie się zaczęła

...

Zobacz również