Koszmar z rana. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi, Europa zamarła

Koszmar z rana. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi, Europa zamarła

Wielka Brytania ma ogromny problem z przestępczością, co po raz kolejny dało się jej we znaki. W mieście Manchester w północnej Anglii doszło dziś rano do strzelaniny. Policja szuka sprawców.

W dzielnicy Moss Side w środkowym Manchesterze doszło dziś w nocy do strzelaniny. Około godziny 2:30 miejscowego czasu (3:30 w Polsce) niezidentyfikowana dotąd osoba otworzyła ogień do mieszkańców. Policja zjawiła się na miejscu niedługo potem. Wraz z nią do akcji ruszyła karetka pogotowia. Rannych przewieziono do szpitali.

Manchester: strzelanina po imprezie masowej

Policja nie podała do publicznej wiadomości liczby poszkodowanych strzelaniny. Rannych z większymi i mniejszymi obrażeniami przyjęły miejscowe szpitale, a ich życiu nic nie zagraża. Jak podają brytyjskie media, ich liczba nie przekracza dziesięciu osób. Trwają poszukiwania sprawcy przestępstwa. Śledczy próbują ustalić, kto brał udział w zdarzeniu, oraz co było jego motywem. Do tej pory nikogo nie zatrzymano. Do tragedii doszło, gdy spora grupa ludzi wracała do domów z Karaibskiego Karnawału. Policja zapowiedziała dodatkowe partole w pobliżu miejsca zdarzenia. - Co zrozumiałe mieszkańcy okolicy lub ci, którzy ją odwiedzą, będą przejęci zdarzeniem. Wyślemy dodatkowe patrole, które przeczeszą ten teren dziś i w nadchodzących dniach - podaje Manchesterska policja.

Zamach w Manchesterze

Manchester w ostatnich latach wielokrotnie doświadczył masowych tragedii. W maju zeszłego roku po koncercie światowej sławy piosenkarki Ariany Grande zamachowcy powiązani z Państwem Islamskim zdetonowali ładunki wybuchowe. Zginęły wówczas 23 osoby, a rany odniosło kolejnych 119. Wśród ofiar śmiertelnych znajdowały się dwie osoby narodowości polskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczne zamieszki w Europie! Setki rannych, tysiące na ulicach
  2. Kompromitacja i hipokryzja dziennikarza TVP! Internauci są wściekli
  3. Umęczona Kaczyńska wyszła ze szpitala. Dorwali ją paparazzi!
źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News