W Wielkiej Brytanii zlikwidowano właśnie gang pedofilski, a jego członków postawiono w stan oskarżenia. Mężczyźni zorganizowani byli w siedmioosobowej grupie i choć pochodzili z różnych zakątków kraju, to pozostawali w stałym kontakcie dzięki internetowi.

Działania szajki pedofilskiej opierały się głównie na uwodzeniu samotnych matek z dziećmi lub tych, które były jeszcze w ciąży. Zwyrodnialcy skrupulatnie zdobywali sobie zaufanie i przychylność matek, a także ich otoczenia. Kiedy te decydowały się na powierzanie im w opiekę swoich pociech, pedofile gwałcili małe dzieci. Często były to niemowlaki.

Pedofile niejednokrotnie nagrywali gwałty i wysyłali je pozostałym członkom zbrodniczej organizacji. Jak się okazało, byli bardzo aktywni w sieci. Prowadzony miał być przez nich nawet czat, na którym kontaktowali się z ludźmi, którzy chcieli odbyć stosunek seksualny z dzieckiem.

Gang wpadł po tym, kiedy jeden z jego członków udał się na policję i zeznał, że zgwałcił niemowlę. Jego zeznania sprawiły, że policja od razu wpadła na trop pozostałych. Suma wszystkich oskarżeń, które usłyszało siedmiu zwyrodnialców, wynosi trzydzieści zarzutów. Co więcej, mundurowi nie zdawali sobie sprawy z działań gangu pedofilskiego.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: polishexpress.co.uk
pt

...

Zobacz również

Zobacz również