Wielka afera na Grammy! Gwiazda miała PŁÓD na sukience

Wielka afera na Grammy! Gwiazda miała PŁÓD na sukience

Wielka afera na rozdaniu nagród Grammy w Hollywood. Ta kreacja wstrząsnęła społeczeństwem. Joy Villa, amerykańska gwiazda muzyki miała namalowany płód na sukience.

Coraz częściej ceremonie odbywające się w Hollywood są miejscem, gdzie gwiazdy prezentują na czerwonym dywanie swoje polityczne poglądy. Najczęściej do manifestowania swoich przekonań wykorzystują kreacje. Jakiś czas temu na rozdaniu Złotych Globów większość zgromadzonych na uroczystości gwiazd ubrana była na czarno. W ten sposób chcieli okazać swoją solidarność z ofiarami molestowania seksualnego. ZOBACZ TAKŻE: Jedna z najważniejszych aktorek Hollywood żyje w trójkącie. „To układ całkowicie otwarty”

Joy Villa miała płód na sukience w ramach manifestacji

Teraz podczas Grammy zdecydowana większość pokazała się z białymi różami. Joy Villa, słynna amerykańska piosenkarka, postanowiła bardziej zaakcentować swoje poglądy i wyróżnić się. Niewątpliwie jej się to udało, a oczy wszystkich ludzi i mediów skierowane były właśnie na jej sukienkę. Celebrytka ubrała się w białą sukienkę, na której namalowany był ludzki płód otoczony tęczą. Dodatkiem do jej kreacji była torebka, również w odcieniu bieli, na której widniał napis "Wybierz życie". - Jestem jak najbardziej za ruchem pro-lifeW tym roku postanowiłam ogłosić swoje stanowisko przy pomocy sukni, zresztą jak co roku. Życie jest najważniejsze. Pamiętam jak w wieku 21 lat byłam w związku z mężczyzną nadużywającym alkoholu i narkotyków. Próbowałam zaistnieć jako piosenkarka i aktorka, ale nie było to takie proste, dlatego też byłam wtedy bez grosza. Pewnego dnia okazało się, że zaszłam w ciążę. Wiedziałam, że muszę podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu, dlatego też postanowiłam oddać dziecko do adopcji. Było to niesamowicie trudne, jednak wiedziałam, że oddanie dziecka to lepszy wybór niż pozbawianie go życia -  powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Fox News. Piosenkarka znana jest również z tego, że publicznie okazuje ogromną sympatię do prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Celebrytka przyjaźni się także z jego córką, Ivanką. screen pudelek ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt SZOKUJE. Pedofilska szajka z Hollywood kontroluje Amerykę?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News