Artyści tworzący disco polo, w swoich piosenkach niezmiennie opisują historie o gorących uczuciach względem cudownie napotkanych na zabawach kobiet. Tak się składa, że jeżeli te opowieści mają w sobie choć ziarnko prawdy, muszą być bardzo stare lub zasłyszane, gdyż najsławniejsi wykonawcy od dawna są żonaci i posiadają potomstwo. Tak właśnie prezentują się ich wybranki. 

Północno-wschodnia Polska, a w szczególności Białostocczyzna jest kolebką naszej rodzimej wariacji disco – disco polo. Gatunek inspirowany polską muzyką ludową i zachodnioeuropejską muzyką taneczną wyrósł pod koniec lat 80-tych jako muzyka chodnikowa. Słuchali go młodzi, którzy celebrując swoje przywiązanie do subkultury, wykonywali charakterystyczny dla hip-hopu breakdance.

Ten swoisty tygiel stylów i dziedzictwa muzycznego całego świata zyskał w swojej ojczyźnie niezwykłą popularność. Rzadko na którym weselu nie usłyszy się choćby legendarnego „Jesteś szalona”, a lukratywny rynek przyciągnął nawet mafię, która w połowie złotych lat 90-tych trzymała w posiadaniu znaczną większość udziałów w nim.

Pragnienie miłości

Będąc znanym i szanowanym muzykiem disco polo trudno nie ściągnąć na siebie spojrzeń kobiet. O uwodzeniu i słodkich słówkach traktuje też ich muzyka, która na namiętnościach stoi. Okazuje się jednak, że największe gwiazdy gatunku już od wielu lat znajdują się w poważnych związkach małżeńskich i posiadają potomstwo. O dziwo także żona Zenka Martyniuka wbrew powszechnemu przekonaniu nie ma zielonych oczu. Oto, jak wyglądają wybranki piosenkarzy, których twórczość znaczy ostatnią dekadę XX. wieku.

Marcin Miller z zespołu Boys jest żonaty z Anną. Para ma dwóch synów Alana i Adriana. screenshot/fakt.pl
Zenek Martyniuk poślubił Danutę w 1989 roku. Razem doczekali się syna Daniela. screenshot/fakt.pl
Radek Liszewski wokalista zespołu Weekend z żoną Dorotą posiadają dwóch synów Norberta i Jakuba. screenshot/fakt.pl
Marcin Siegieńczuk były członek zespołu Toples z Dominiką żonaty jest od 2003 roku. Małżeństwo ma dwóch synów, Nikodema i Nataniela. screenshot/fakt.pl

źródło: fakt.pl

...

Zobacz również

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich