Na ostatnim spotkaniu najważniejszych ludzi w państwie byli prawie wszyscy. Wśród nich potężny Antoni Macierewicz posiadający w swym władaniu mocny oręż, jakim jest polska armia. To jednak nie wszystko. Minister obrony narodowej chowa bowiem asa w rękawie.

Ciągle trwają rozmowy czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości na temat rekonstrukcji rządu. Po dwóch latach Beata Szydło ma odejść ze swojego stanowiska i przypuszcza się, że nowym premierem zostanie Jarosław Kaczyński. Media spekulują również o zmianach innych ministrów m.in. Szyszko, Waszczykowski czy Radziwiłł.

ZOBACZ TAKŻE: SENSACJA! TO KONIEC MACIEREWICZA!

Dymisja ministra Antoniego Macierewicza również jest brana pod uwagę, ale ten na rozmowy zaprosił człowieka, który nie jedno w życiu pokonał, a jego blizny po walkach dodają mu tylko charakteru. Szef MON właśnie wyciąga asa z rękawa.

Broń na wrogów Macierewicza

Pod nieobecność premier Szydło dalej trwają rozmowy co do planowanej rekonstrukcji. Pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości fotoreporterzy „Super Expressu” uchwycili ministra Macierewicza w towarzystwie prawdziwego zabójcy potworów. Mowa oczywiście o wiedźminie, Geralcie z Rivii.

ZOBACZ TAKŻE: NAGIE SHOW MACIEREWICZA!

Szkoła wilka

Tajemniczy mężczyzna był ubrany w charakterystyczną zbroję i miał na plecach dwa miecze, jeden na potwory, a drugi na ludzi. Można na jego szyi dostrzec także medalion, który wskazuje, że swojego wiedźmińskiego fachu uczył się w szkole wilka. Przy sobie miał także plik dokumentów. Być może to jego nowe zlecenia, opisy, a także taktyki na potwory, na które dostał zlecenie od samego ministra Macierewicza.

Pomoc za opłatą

Znana postać z książek Sapkowskiego i gier komputerowych to być może nowy przyboczny Macierewicza. To nie tylko skuteczna obrona, ale również najlepsza osoba do pakowania się i rozwiązywania wszelkich problemów ministra, oczywiście za drobną opłatą.

Screen Super Express

Źródło: se.pl

 

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również