Wieczór panieński zamienił się w koszmar. Panna młoda jest zdruzgotana, nigdy w życiu się tak nie wstydziła

Wieczór panieński zamienił się w koszmar. Panna młoda jest zdruzgotana, nigdy w życiu się tak nie wstydziła Źródło: fot. pixabay.com/453169

Wieczór panieński rządzi się swoimi prawami i musi być pełen szaleństwa. Niestety zbyt dobra zabawa może się przerodzić w nie lada koszmar, który znać o sobie daje dopiero następnego dnia. Panna młoda była zdruzgotana po tym, co się stało.

Wieczór panieński zazwyczaj jawi nam się jako niepohamowana impreza pełna szalonych ekscesów, które pozostają z uczestniczkami tej zwariowanej zabawy do końca życia. Zwłaszcza dla przyszłej panny młodej powinna to być niezapomniana noc, która stanowić będzie ostatnie szalone wybryki młodej kobiety u boku swoich przyjaciółek, zanim ustatkuje się na dobre u boku swojego ukochanego.

Niestety impreza nie zawsze przebiega zgodnie z planem i bywa czasami tak, że zwyczajnie zacznie wymykać się spod kontroli. W takim wypadku na następny dzień może pojawić się coś znacznie gorszego, niż zwyczajny kac. Chodzi mianowicie o tak zwany kac moralny, który potrafi trzymać przez bardzo długi czas. Ta panna młoda nigdy w życiu tak się nie wstydziła. 

Jej wieczór panieński skończył się, zanim na dobre się jeszcze zaczął

Każdy z nas ma inną tolerancję na alkohol i jest to zupełnie normalne. Niestety, kiedy bawimy się zbyt dobrze i nieostrożnie będziemy dawkować sobie drinki, to może się kończyć na tym, że imprezę zakończymy urwanym filmem. Pół biedy, jeżeli nie pamiętamy jedynie powrotu do domu, może być jednak znacznie gorzej. 

Pewna internautka podzieliła się swoimi przemyśleniami po wieczorze panieńskim, którego praktycznie w ogóle nie pamięta - już od samego początku. Jej niezapomniana noc pełna zabawy zakończyła się już po wyjściu z pierwszej knajpy. Co prawda kobieta nadal uczestniczyła w całej zabawie, ale jedynie ciałem. Świadomość odzyskała dopiero następnego dnia i wtedy przyszły wyrzuty sumienia. Była zdruzgotana stanem, do jakiego się doprowadziła i jeszcze nigdy w życiu się tak nie wstydziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Od razu, gdy obudziłam się następnego ranka wiedziałam, że coś jest nie tak. W końcu to nie przydarzyło mi się po raz pierwszy. Próbowałam przywołać wspomnienia z poprzedniego dnia - popołudnie spędzone w winnicy, drinki w wynajętym apartamencie, szoty w barze... W tym momencie moje wspomnienia się urywały. Urwał mi się film. I chociaż zdarzało mi się to już wcześniej, tym razem było inaczej – to było jedyne takie wydarzenie w moim życiu, mój wieczór panieński. Nie pamiętam nic z tej imprezy - wyznaje internautka.

Dopiero dzięki historiom swoich przyjaciółek dowiedziała się, co tak naprawdę działo się ostatniej nocy. Na szczęście przyszła panna młoda nie zrobiła nic kompromitującego, ale i tak miała do siebie potworne pretensje, że w przegapiła jedyny taki wieczór w swoim życiu. Przez tę bolesną traumę całe swoje wesele spędziła z jednym kieliszkiem wina, z obrzydzeniem patrząc na lejący się alkohol. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. 36 lat temu wszyscy myśleli, że 19-latka zamarzła. Do dziś ciężko pojąć to, co stało się później
  4. Dziewczyna z nowym chłopakiem ośmieszała swojego byłego. Jego riposta była tak miażdżąca, że zamilkli momentalnie
  5. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną
  6. Doda zobaczyła rażąco wyzywające kreacje 14-letniej Roksany Węgiel. Opadła jej szczęka

 

źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News