Wieczór kawalerski zamienił się w koszmar. Nożownik zaatakował uczestników, mężczyzna nie żyje

Wieczór kawalerski zamienił się w koszmar. Nożownik zaatakował uczestników, mężczyzna nie żyje Źródło: Pixabay/Andrzej Rembowski

Wieczór kawalerski zakończył się jednym, wielkim koszmarem. Nożownik nagle zaatakował uczestników imprezy, którzy zupełnie zdezorientowani nie byli w stanie obronić się przed awanturnikiem. Jeden z mężczyzn zmarł na miejscu.

Wieczór kawalerski w woj. lubuskim zakończył się tragedią. Imprezowicze zostali zaatakowani przez nożownika, który następnie dźgnął nożem jednego z uczestniczących w zabawie mężczyzn. Do sytuacji doszło w środku nocy o godzinie 4.

Wieczór kawalerski nad jeziorem w Sławiu zakończył się tragedią. Nie żyje mężczyzna

Jak podaje Super Express sytuacja w Sławiu była niezwykle przerażająca. To właśnie tam, do jednego z ośrodków wypoczynkowych przybyli mężczyźni, którzy chcieli w spokoju świętować zmianę stanu cywilnego swojego przyjaciela. Ich spotkaniu towarzyszył alkohol, a także głośna muzyka.

W pewnym momencie nieoczekiwanie do mężczyzn podszedł agresywny mężczyzna. Z nieznanych mediom powodów podbiegł do imprezowiczów, a następnie jednego z nich ugodził trzymanym w ręku ostrym przedmiotem. Zadana rana okazała się być śmiertelna. Mężczyzna zginął na miejscu - wezwani na miejsce lekarze nie byli w stanie udzielić mu pomocy.

Sytuacja przeraziła wszystkich, którzy nie spodziewali się takiego zakończenia wspólnego świętowania. Policja obecnie ustala, dlaczego mężczyzna postanowił zaatakować imprezowiczów. Jego motywy nie są znane. O więcej szczegółów w sprawie zapytali policję dziennikarze stacji TVN24.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

 - Mężczyzna ugodził nożem dwie osoby: jedną w okolice serca, drugą w pobliżu nerek. Pierwszy z tych mężczyzn zmarł na miejscu, drugi trafił do szpitala i jest już po operacji - wyznała kom. Maja Piwowarska (lubuska policja).

Wiadomo, że agresywny nożownik miał 35 lat. Jak wynika z powyższego komentarza kom. Mai Piwowarskiej mężczyzna ugodził nożem także drugiego mężczyznę, który miał szczęście, że został ugodzony jedynie w nerkę. Wkrótce najprawdopodobniej wróci do pełni zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Super Express

Następny artykuł