Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje Przemysław

Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje Przemysław Źródło: screen/wp/

Wieczór kawalerski organizowali już od dłuższego czasu i nie mogli doczekać się dnia, w którym jedynie w męskich gronie oddadzą się beztroskiej zabawie. Początkowo wszystko zapowiadało się naprawdę bardzo dobrze, jednak niedługo później doszło do prawdziwej tragedii, przez którą Przemysław odszedł z tego świata.

Wieczór kawalerski miał być spełnieniem marzeń pana młodego. Ostatnia impreza jako kawaler, przyjaciele i alkohol. Nic nie zwiastowało, że podczas beztroskiej zabawy może dojść do tak potwornego zdarzenia. Przez kilka dni żyli w niewiedzy, by w końcu poznać wstrząsającą prawdę. Na zawsze pożegnali swojego kumpla. 

Wieczór kawalerski zakończył się w tragiczny sposób. Nie żyje Przemysław

Nie nie zapowiadało, że dojdzie do tak porażającej tragedii. Jak podają media, dokładnie 19 lipca w Okunince, gdzie nad Jezioro Białe każdego roku przybywają tysiące turystów, odbywał się wieczór kawalerki, na którym między innymi bawił się Przemysław. Impreza została zorganizowana w klubie "Kotwica" położonym na plaży.

Z zeznań jego towarzyszy wynika, że około godziny 24:00 oddalił się od grupy i opuścił klub. Przyjaciele zaniepokoili się, gdy długo nie wracał. O wszystkim zawiadomili policję, która rozpoczęła poszukiwania 27-latka. Dopiero w miniony poniedziałek akcja dobiegła końca, jednak z niezwykle tragicznym finałem. Nurkowie wydobyli ciało Przemka z Jeziora Białego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawa w toku 

Funkcjonariusze wciąż badają całą sprawę, chcąc dowiedzieć się, w jaki dokładnie sposób doszło do śmierci mężczyzny. Prokuratura nie wyklucza udziału osób trzecich, jednak pod uwagę brana jest również teoria o nieszczęśliwym wypadku z uwagi na to, że mężczyzna był tego wieczora pod wpływem alkoholu. Wciąż nie ma zbyt wielu informacji w tej sprawie, jednak ciało najprawdopodobniej zostanie poddane sekcji zwłok, która pozwoli ostatecznie ustalić przyczynę zgonu.

Rodzina 27-latka wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Zwykła zabawa w gronie przyjaciół zakończyła się prawdziwą tragedią, która na długo zapadnie w ich pamięci. Przyjaciele są wstrząśnięci, że chwila nieuwagi i brak natychmiastowej reakcji, gdy przyjaciel opuścił klub, doprowadziło do tak strasznej tragedii. 

  1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała! Ujawniła CAŁĄ prawdę o Henryce Krzywonos. To może rozwścieczyć tysiące Polaków
  2. Polak pokrył tatuażami CAŁE ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości
     

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu