TVN poniósł całkiem niedawno spektakularną porażkę. Tak złego programu w historii stacji jeszcze nigdy nie było. Widzowie są wściekli, zgodnie twierdzą, że wczorajszy program TVN dosłownie ich obraża. To, co tam się działo było bardzo niesmaczne.

„Hipnoza”, bo o niej mowa, to program, który TVN od kilku tygodni zapowiadał, jako najlepszy sposób na spędzenie wspólnych, rodzinnych wieczorów przed telewizorem. Okazał się jednak zupełnie nietrafionym pomysłem.

Format, który prezentuje program TVN oparty jest o to, że pięcioro obcych sobie osób walczy o 50 tys. zł. Zadania wykonywane są pod wpływem hipnozy i są rozdzielone w taki sposób, aby zawodnicy nawzajem sobie przeszkadzali. Często wygląda to jednak jak żenująca ustawka.

Program TVN to porażka

W niedawno wyemitowanym 3 odcinku „Hipnozy” Uczestnicy rozbierali manekiny, myśleli, że są tancerzami hip-hop i… czuli śmierdzące bąki. To niesmaczne widowisko spotkało się z falą krytyki internautów: „Mdli mnie, gdy na minutę ten żenujący program włączyłem…” – pisał jeden z nich na Facebooku.

Szczególnie nietrafione okazało się zadanie trzecie w show, którym był quiz. Uczestnicy mieli odpowiadać na pytania. Jedną z uczestniczek miał razić prąd, inna czuła, że ktoś puścił śmierdzącego bąka, kolejny świętował wygrany puchar Ekstraklasy. Jeszcze inna pani, gdy usłyszała słowo „picie”, zbierała po całej sali zamówienia na kawę i herbatę, a ostatni z uczestników miał wiedzieć wszystko.

Komentarze, które pojawiły się w sieci po emisji trzeciego odcinka „Hipnozy” są jednoznaczne: „Ten program obraża widza”, „Wolę nie pytać w jaki target mierzył TVN z emisją tego czegoś”, „Straszne. Tego nie da się oglądać” i wiele innych, utrzymanych w tym samym tonie. Czy naprawdę 50 tys. jest warte robienia z siebie pośmiewiska?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda „M jak Miłość” szokuje. Pokazała seksowne zdjęcie
  2. Gwiazda TzG odejdzie z programu?! Nie może chodzić
  3. Anna Lewandowska się ROZEBRAŁA! Tego fani jeszcze nie widzieli
  4. Ruda wkopała gwiazdora disco polo. „Zdradził żonę ze mną”
  5. 28. kolejka Lotto Ekstraklasa: Górnik Zabrze wróci do gry o podium?

Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?


Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

Źródło: se.pl

 

loading...

Zobacz również