TVP2, znane z propagowania wartości konserwatywnych, tym razem zaskakuje. Tabu zostało przełamane, w M jak Miłość pojawił się ostry homoromans. Tego po tym serialu nie mogliśmy się spodziewać.

Postać seksownej policjantki Sonii nie będzie kolejną, mdłą postacią w serialu. Tym razem producenci postarali się o znacznie więcej kontrowersji.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „M jak Miłość” przyłapana! Podczas świątecznych zakupów kupił…

Ostry homoromans

Do tej pory M jak Miłość było raczej dość przewidywalne. Wszelkie wątki miłosne prowadzone były raczej tradycyjną, konserwatywną narracją. Teraz scenarzyści przeszli sami siebie.

Otóż w najbliższych odcinkach Sonia będzie ukazana z Ulą w ostrym homoromansie! To chyba pierwsze lesbijskie sceny erotyczne na antenie TVP2. Widzowie na pewno będą w szoku, nie tylko z uwagi na nowy wątek, ale również z uwagi na poruszony przez telewizję temat.

TVP zawsze grubą kreską odcina się od wszelkich wątków homoseksualnych, a tu proszę, zdecydowali się na homoromans.

ZOBACZ TAKŻE: Prowokacja w TVP! Upodabniają gwiazdę „M jak Miłość” do Beaty Szydło

Lesbijski seks na antenie TVP?

Producenci zapewniają jednak, że nie będziemy świadkami lesbijskiego seksu w wykonaniu tych dwóch postaci. Mimo wszystko, emocji w najnowszych odcinkach na pewno nie zabraknie.

Czy jesteśmy świadkami tego, jak TVP staje się stacją bardziej liberalną? Pozostaje czekać, czy w innych serialach również pozwolą sobie na tak wyzwolone wątki.

ZOBACZ TAKŻE: Na to czekali wszyscy! Twórcy przygotowali super niespodziankę w „M jak Miłość”

Źródło: jastrzabpost.pl

Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]


Jakie korzenie ma narzeczona księcia Harry'ego? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również

Zobacz również