voice-kids-pilne
Jan Odyniec - 24 Lutego 2018

Widzowie Voice of Kids zszokowani. Co tam się wydarzyło?!

Pierwsza edycja niezwykle popularnego programu Telewizji Polskiej "Voice of Kids" właśnie się zakończył. Werdykt widzów, którzy decydują o zwycięstwie uczestników, jest naprawdę szokujący.

Do finału programu dotarło troje uczestników. Z drużyny Edyty Górniak finalistką została Roksana Węgiel. Finalistką z drużyny Tomsona i Barona została Zuzanna Jabłońska. Jedynym chłopakiem w finale programu jest Antek Scardina z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: 14-letnia Polka mimo ciężkiej choroby wystąpiła w programie. Widzowie zachwyceni

Zwycięzca "Voice of Kids" zaskakujący

Występy wszystkich uczestników były niezwykle profesjonalne. Widzowie mieli zatem bardzo twardy orzech do zgryzienia. Ich decyzja jest całkowicie zaskakująca.

Decyzją widzów programu, którzy głosowali za pomocą SMS-ów, program wygrała Roksana Węgiel z Jasła! Radość zwycięskiej uczestniczki jest nieopisana. Roksana popłakała się usłyszawszy werdykt widzów. Wszyscy jurorzy wybiegli na scenę, aby pogratulować dziewczynie.

Statuetkę Roksanie wręczył prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który przy okazji zapowiedział, że program z pewnością będzie miał kolejną odsłonę.

ZOBACZ TAKŻE: Młodziutka gwiazda TVP cierpi na koszmarną chorobę. Lekarze nie mogą pomóc

Roksana Węgiel wielkim zwycięzcą pierwszego "Voice of Kids"

Roksana, prócz statuetki i pieniędzy, wygrała także kontrakt fonograficzny w wytwórni Universal Music Poland. Ta nagroda pozwoli młodej artystce na rozwinięcie z pewnością szalonej od tej chwili kariery.

Na zakończenie programu zwyciężczyni odśpiewała swój finałowy utwór w towarzystwie swojej trenerki Edyty Górniak. Drżący głos świadczył o wzruszeniu artystki, jednak swoim końcowym występem, który brzmiał fantastycznie, dowiodła pełnego profesjonalizmu.

ZOBACZ TAKŻE: Marzył o debiucie w Opolu. Gwiazda "The Voice of Poland" rezygnuje
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News