Widzowie TVN będą w szoku! Dzisiaj po 23.00 gwiazda ogłosi coś niesamowitego

Widzowie TVN będą w szoku! Dzisiaj po 23.00 gwiazda ogłosi coś niesamowitego

TVN czeka dzisiaj naprawdę duże wydarzenie. Wszystko dlatego, że właśnie tego wieczoru poznamy kolejnego zwycięzcę programu "Top Model". Jednak może się okazać, że cały show ukradnie Joanna Krupa, która może mieć dla swoich fanów bardzo ważne ogłoszenie.

TVN chcąc utrzymać przy sobie swoich widzów, doskonale zdaje sobie strawę, że nie może rezygnować ze swoich najlepszych marek. Bez wątpienia program "Top Model" jest właśnie taką marką. Show oglądane jest przez tysiące widzów, a dzisiaj możemy spodziewać się prawdziwego rekordu. Wszyscy chcą się dowiedzieć, komu ostatecznie uda się wygrać aktualną edycję programu.

Gwiazda TVN ukradnie całe show?

Joanna Krupa od samego początku zasiada w składzie jury. Jej doświadczenie w pracy modelki sprawia, że idealnie się do tego nadaje. Jednak dzisiejszego wieczoru możemy usłyszeć nowinę, która spokojnie przebije wyniki finału programu. Joanna Krupa w wywiadzie zdradziła, że podczas finału programu chciałaby podzielić się ze wszystkimi dobrą nowiną. Modelka jakiś czas temu postanowiła zamrozić swoje jajeczka, gdyby kiedyś postanowiła zostać matką. Jak sama przyznaje, wraz ze swoim ukochanym mężem bardzo starają się o swoje pierwsze dziecko, ale nie wiadomo jak na razie. Czy ich starania się powiodły?. Nie wątpliwie informacja o ciąży modelki byłaby prawdziwą bombą, przy której rozstrzygnięcie finału programu wyglądałoby jak nikły płomyczek. Przy takim scenariuszu uwaga zarówno mediów, jak i widzów skupiłaby się wokół Krupy, a nie zwycięzcy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Cały czas próbujemy i mam nadzieję, że już wkrótce faktycznie się uda. Wszystko zależy od czasu i fizycznej formy, bo wiadomo – nie mam już 21 lat. Ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie łatwo... Mam nadzieję, że na finale „Top Model” coś już będzie, że tak powiem, w piekarniku i będę mogła to zdradzić w programie - mówiła Joanna Krupa. Bez wątpienia czeka nas niezapomniany wieczór, który pełny będzie niesamowitych wrażeń. Dla wielu osób ten konkretny dzień może przejść do historii stacji TVN, o którym nie zapomnimy przez długie lata.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasia Tusk wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie! Polacy zaniemówili
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  4. Piotr Żyła już po rozwodzie! Ujawniono kulisy rozprawy, będziecie w szoku
  5. Co się dzieje z twarzą Kożuchowskiej?! Internauci nie mają słów
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu