Oddani widzowie telewizji TVN są oburzeni, wyborem, którego dokonała jedna z ich ulubionych gwiazd. Ida Nowakowska rozpocznie współpracę z bardzo nielubianą przez nich Telewizją Polską. Fani jej tego nie wybaczą.

Ida Nowakowska zdobyła sławę dzięki udziałowi w hitowym show TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Tancerka w pierwszej edycji programu zajęła dziewiąte miejsce. Później rozwijała swoją karierę w zawodowym tańcu, osiągając sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Nowakowska w 2016 roku powróciła do TVN, by zasiąść w jury „You Can Dance”. Po tym epizodzie nie pojawiała się tak często w telewizji. Już niedługo ma się to jednak zmienić.

Gwiazda otrzymała propozycję współpracy od Telewizji Polskiej, w której wystąpi w roli prowadzącej w jej najnowszej produkcji. Fani tancerki są wściekli, że zdecydowała się na pracę dla „pisowskiej telewizji”.

Gwiazda TVN przechodzi do TVP!

Rozochocona sukcesem emitowanego przez TVN „Mater Chef Junior” Telewizja Polska, zdecydowała się na wystartowanie ze skierowaną dla dzieci edycją własnego programu „Bake Off – Ale Ciacho!” – „Bake Off Junior”.

O miano najlepszego cukiernika powalczą w nim, jak można się domyślić, dzieci. Show poprowadzą Marcelina Zawadzka i właśnie Ida Nowakowska.

– Jestem podekscytowana, bo to jest najmilszy plan, jaki może się zdarzyć. Nasi mali cukiernicy są niesamowici i ja się uczę dużo od nich, bo nie znam się na cukiernictwie i jest to dla mnie zupełna nowość. To są dzieci, ale zarazem ludzie pełni pasji i miłości do tego cukiernictwa – powiedziała „Plejadzie” dawna gwiazda TVN.

Tancerka przyznała również, że nie było jej łatwo ukrywać, że wystąpi dla TVP.

– Trudno mi było przeżyć ten ponad tydzień zdjęć, bo musiałam uciekać od zdjęć, jak ktoś sobie robił na planie, nie mogłam zrobić żadnych InstaStory, musiałam uciekać daleko, jak Marcelina Zawadzka coś nagrywała, więc było smutno. Taka była decyzja produkcji, musiałam się ukrywać – dodaje.

Nie wszystkim jednak podoba się, że Ida Nowakowska poprowadzi show TVP. Fani zarzucają jej udział w „pisowskiej telewizji” i pójście na rękę Kaczyńskiego. Czas pokaże jednak, jak poradzi sobie w nowej roli.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gehenna po manifestacji pod Sejmem. Świadkowie: Młodzi protestujący SKATOWANI na komendzie
  2. Smutne wieści o Krawczyku. Może już nie zagrać koncertu
  3. Przestraszona Wassermann tłumaczy się publicznie. Spotkała ją ogromna agresja
  4. Psy do adopcji. Szukają ciepła, miłości i własnego człowieka

Czy obserwujesz życie Michała Wiśniewskiego oraz jego żony na portalach społecznościowych?

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Gwiazdy, które padły ofiarą operacji plastycznych [ZDJĘCIA]

źródło: plejada.pl

...

Zobacz również