Widzowie ryknęli śmiechem. Kuriozalna wpadka w "M jak Miłość"

Widzowie ryknęli śmiechem. Kuriozalna wpadka w "M jak Miłość"

Jak to w ogóle możliwe?! Przez serial "M jak Miłość" przewijają się dziesiątki postaci, które zmieniają nazwiska częściej niż Paweł Zduński (jeden z bohaterów serialu) partnerki seksualne. Jednak czy możliwe jest, by scenarzyści zapomnieli...nazwiska postaci?

Niedawno w "M jak miłość" Olek zdradził Magdę z Anetą. Żona lekarza nie wybaczyła mu tego i szybko zażądała rozwodu. Po rozprawie wróciła do panieńskiego nazwiska.

W 1327 odcinku serialu Magda przedstawiła się jako "Marszałek". Teraz jednak w "M jak miłość" znów nazywają ją "Chodakowską". Widzowie ryknęli śmiechem - jak w końcu jest z jej nazwiskiem? - pytają.

W 1331 odcinku "M jak miłość" Kryńska, kierowana chęcią zemsty dzwoni do opieki społecznej i składa anonimowy donos na Magdę twierdząc, że ma informacje o przemocy, jaką stosuje wobec przybranego syna - Maćka.

Gdy urzędnicy zjawią się u adopcyjnej matki chłopca, także pomylą jej nazwisko.

- Pani Magdalena Marszałek-Chodakowska? - padnie pytanie. -Tak, a o co chodzi? - odpowie Magda.

Czy to oznacza, że scenarzyści nie wiedzą, jak nazywała się jedna z głównych bohaterek serialu? A może stoi za tym większa intryga? Źródło: http://superseriale.se.pl   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu