Teleturniej „Milionerzy” nie ustaje w walce o oglądalność. Jego twórcy regularnie wśród pytań umieszczają takie na tematy polityczne. Tym razem wygląda jednak na to, że przesadzili. Tym pytaniem rozwścieczyli widzów.

Uczestnikiem teleturnieju nadawanego we środę był Rafał z Gdańska. Chłopak jak burza szedł przez kolejne pytania. Po raz pierwszy po koło ratunkowe sięgnął dopiero przy pytaniu za 10 tys. zł.

Emocje wzbudziło jednak już pytanie za 2000 zł.

Lider którego ugrupowania powiedział: „Jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami, w przeciwieństwie do niektórych”? – brzmiało pytanie.

Proponowane odpowiedzi były następujące: „A. Prawa i Sprawiedliwości, B. Platformy Obywatelskiej, C. Nowoczesnej, D. Kukiz’15”. Rafałowi z Gdańska pytanie nie sprawiło trudności. Wiedział, że są to słowa Jarosława Kaczyńskiego i zaznaczył odpowiedź A. Samo pytanie jednak niezwykle wzburzyło internautów.

– O widzę że Milionerzy pytaniami politycznie idiotycznymi zeszli do poziomu glonów i metru mułu – napisał jeden z użytkowników Twittera.

– Mój telewizor Philips sam się wyłącza na kanale TVN. Czy możliwe, że sprzęt jest uczulony na głupotę? – Skomentował inny internauta.

Niektórzy jednak nie byli tacy kulturalni. Pamiętając to, w jaki sposób manipulowano tymi słowami Jarosława Kaczyńskiego, część użytkowników portali społecznościowych wyraziło swoją opinię w dużo ostrzejszych słowach: „Wy kłamliwe kurwy” – napisał o twórcach programu zdenerwowany internauta.

...

Zobacz również

fot. twitter.com/LukasKozlowski