Afera! Widzowie atakują TVN i Polsat za to, co zrobili przed pogrzebem Adamowicza

Afera! Widzowie atakują TVN i Polsat za to, co zrobili przed pogrzebem Adamowicza Źródło: youtube.com/superexpress

TVN i Polsat przystąpiły dzisiaj do realizacji transmisji z uroczystości żałobnych zamordowanego prezydenta Gdańska. To, co wydarzyło się na ich antenach nie mogło przejść bez echa. Telewidzowie są wściekli na obydwie stacje i nie mogą uwierzyć, że nadawcy zdecydowali się na tak kontrowersyjne zaproszenie. 

TVN i Polsat przez kilka ostatnich dni pełne są doniesień medialnych z Gdańska, gdzie trwają obecnie uroczystości żałobne po śmierci Pawła Adamowicza. Zaplanowany na jutro pogrzeb byłego włodarza Gdańska przyciąga uwagę wszystkich Polaków. To co przed chwilą mogli zobaczyć telewidzowie na antenach nadawców jest nieprawdopodobne. Pojawia się coraz więcej głosów oburzonych tym, co pojawiło się na ekranach.

Widzowie tego nie wybaczą. TVN i Polsat w centrum afery

Zabójstwo Pawła Adamowicza odbiło się wielkim echem i skłoniło całe rzesze osób do refleksji. Mowa nienawiści stała się jednym z najważniejszych tematów debaty społecznej, a w wielu szkołach pojawiły się pierwsze projekty specjalnych lekcji mających uczulić uczniów na tę kwestię. Nie zabrakło jednak podmiotów nie godzących się na to, żeby takie zajęcia odbyły się w szkołach. Jednym z największych orędowników sprzeciwu jest Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, które twierdzi, że tak naprawdę stanowią one przykrywkę do "indoktrynacji dzieci" i wpajania im wartości LGBT. Pomimo tego, że Instytut nie chce podnosić w szkołach tak ważnego problemu, jakim jest obecnie mowa nienawiści, to zarówno TVN, jak i Polsat zdecydowali się zaprosić przedstawicieli Ordo Iuris do swoich transmisji z uroczystości żałobnych Pawła Adamowicza.

- Skandaliczne jest zapraszanie do studio TVN i Polsatu przedstawicieli Ordo Iuris, który chce zablokować w szkołach zajęcia na temat mowy nienawiści. Tacy goście, w takim momencie? Brak słów - czytamy na jednym z twitterowych kont.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tego typu postawy względem TVN i Polsatu jest w sieci coraz więcej.

- W pełni podzielam oburzenie czy naprawdę nie mają innych gości... - można przeczytać w kolejnym poście.

- OI, jak każda sekta, ma na celu indoktrynację i, krótko mówiąc, trzymanie za mordę nie tylko swoich wyznawców, ale najchętniej wszystkich jak leci. Od dzieciaków począwszy, bo to najbardziej "plastyczny materiał" - pisze jeden z internautów.

- TVN i Polsat wpuszczając ich do studia robią im bezpłatną reklamę, a oni stosują taktykę Leppera: "nieważne jak, byle dużo" Bez dziennikarzy większość z nas nie wiedziałaby o istnieniu takich grupek i ignorowała ich przekazy - dodaje kolejny oburzony komentujący.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Poruszające uroczystości żałobne w Gdańsku. Cała Polska we łzach 
  4. Nowotwór: jak powstaje? Wszyscy jesteśmy na to narażeni 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News