Takie programy jak Ślub od pierwszego wejrzenia” czy „Rolnik szuka żony” to jeszcze nie koniec szalonych pomysłów telewizji. Teraz powstanie coś, co widzom 10 lat temu nawet się nie śniło. Nazwa nowego programu to „Ciąża z nieznajomym”.

Szukasz męża? Zgłoś się do programu! Chcesz znaleźć ojca dla swojego dziecka? Telewizja znajdzie go za Ciebie! Nie. To niestety nie jest żart. Oglądalność takich programów jak „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest na tyle duża, że ich twórcy postanowili pójść o krok dalej.

Jak informują „Wirtualne Media, należące do Discovery Networks duński Kanał 4 pracuje właśnie nad realizacją nowego reality-show o nazwie „Ciąża z nieznajomym”. Castingi do programu już ruszyły, a show ma wystartować jesienią.

Zasady funkcjonowania programu

Zespół ekspertów w programie, na podstawie kryteriów podanych przez kobiety oraz wykonaniu psychologicznych i fizycznych testów dobierze odpowiedniego kandydata na ojca dziecka. Następnie dojdzie do zapłodnienia – po narodzinach zaś rodzice podzielą się opieką nad nim, co ciekawe – nie będą tworzyć związku.

Argumentacja twórców programu jest taka, że w Danii coraz więcej kobiet korzysta z nasienia anonimowych dawców i decyduje się na wychowywanie dziecka samotnie, dlatego taki program będzie bardzo przydatny.

– To otwiera bardzo kontrowersyjną dyskusję o granicach. Z pewnością jego realizacja wzbudzi ogromne emocje – zaznaczył producent i prezes Golden Media Polska, Grzegorz Piekarski.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Pamiętacie pierwszego "Big Brothera"? Tak zmienili się uczestnicy programu [ZDJĘCIA]

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również