Nowa seria „Milionerów” TVN obfituje w niespodziewane pytania poruszające specyficzną tematykę. Czasami jednak uczestnicy zmagać się muszą z zaskakująco łatwymi zagadnieniami, których nie potrafią jednak odpowiednio podjąć. Problem ten dotknął szczególnie jednej z kobiet, która zdecydowała się niedawno zawalczyć o pieniądze w popularnym teleturnieju. Poległa ona jednak bardzo szybko na oczywistych według internautów pytaniach.

Pierwsze z zagadnień, które sprawiło uczestniczce ogromny problem, dotyczyło chemicznego symbolu złota. Wykorzystała ona przy nim koło ratunkowe – telefon do przyjaciela. Zadziwieni niewiedzą kobiety internauci pisali na Twitterze, że „mają ochotę znaleźć jej profil i wysłać tablicę Mendelejewa”.

Kolejne pytanie, którego odpowiedź okazała się dla uczestniczki zdecydowanie nieoczywista, traktowało o legendarnym Zabłockim. Kobieta musiała zadecydować,  dlaczego źle wyszedł on na mydle.

Co ciekawe, najbardziej prawdopodobną odpowiedzią była dla niej opcja mówiąca o tym, że… poślizgnął się na nim i upadł. Widzowie nie mogli uwierzyć w zaistnienie tego typu wątpliwości, a upust swym emocjom bardzo szybko dali w komentarzach na portalach społecznościowych. Kobieta jest bowiem dobrze wykształconą matką dwójki dzieci z dwoma licencjatami, a jednak nie podołała wyjątkowo prostemu wyzwaniu.

...

Zobacz również

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]