Widzowie OBURZENI nowym show Polsatu! "To wszystko jest ustawione"

Widzowie OBURZENI nowym show Polsatu! "To wszystko jest ustawione" Źródło: fot. Facebook/Umów się ze mną. Take me out

Widzowie są skrajnie oburzeni, a to wszystko przez nowe show telewizji Polsat. Twierdzą, że: "To wszystko jest ustawione". Takiej burzy w sieci dawno nie było, program już na starcie niemal przez wszystkich został okrzyknięty żenadą roku. To mu dobrze nie wróży.

Nie da się ukryć, że nowy show Polsatu "Take me out. Umów się ze mną" najwyraźniej nie przypadł do gustu telewidzom. Teraz mają kolejne uwagi i zarzuty do produkcji, która miała być hitem, a okazuje się być... kitem. Pierwszy odcinek show Polsatu wywołał prawdziwą burzę. "Take me out” polega na tym, że wśród uczestników znajduje się 30 dziewczyn i kilku chłopaków czekających w kolejce. Płeć piękna dysponuje tak zwanymi przyciskami, które zapalają czerwoną lampkę. Gdy takowa zostanie uruchomiona, oznacza to, że potencjalny kandydat nie spodobał się i musi opuścić program.

Nowe show Polsatu to klapa

Dynamika „programu i ilość uczestników sprawia jednak, że „randkowicze” nie mają szans na głębsze zapoznanie się. Żarty są słabe, a wszystko to przyprawione jest toną szminki, pudru i makijażu. W związku z powyższym internauci nie pozostawili na „Take me out” suchej nitki. Do tego po kolejnym odcinku jest tylko gorzej. Widzowie podkreślają na Facebooku, że w show występują osoby, które już wcześniej mogliśmy widzieć w innych programach telewizyjnych. Pojawiają się spekulację, że to podstawieni aktorzy, a cały program jest od początku do końca ustawiony. Po drugim odcinku to głównie ta kwestia wysunęła na prowadzenie. "Uczestnicy nowego show randkowego Polsatu "Umów się ze mną. Take me out" zostali wybrani w drodze castingów, które były ogłaszane wielokrotnie na antenie Polsatu oraz w naszych kanałach społecznościowych - poinformowała osoba z produkcji" - tak skomentował to Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek-Majdan nie może zajść w ciążę? Mocne wyznanie
  2. Grabowski ma nową kochankę?! Jego przyjaciel ujawnia
  3. Żona posła PiS PRZYŁAPANA. Dziennikarze poniżyli ją w biały dzień
  4. Rydzyk otrzymał bajońskie sumy. Wszystko z naszych podatków
  5. Gwiazda TzG odejdzie z programu?! Nie może chodzić
Źródło: plotek.pl Następny artykuł