Coś takiego w Telewizji Publicznej jeszcze się nie wydarzyło. W programie Minęła Dwudziesta na antenie TVP Info prowadzący wylał i zgniótł puszkę Tigera. To reakcja na żenującą reklamę napoju energetycznego. Internauci są w szoku, bo nigdy wcześniej telewizje nie dołączały się w ten sposób do bojkotów nagłaśnianych w sieci. 

TVP Info postanowiło zareagować na skandaliczną reklamę Tigera, która poruszyła dziś cały internet. Na Instagramie marki pojawiła się grafika ze środkowym palcem skierowanym ku dacie 1 sierpnia. Twórcy reklamy przekonywali, że trzeba „chrzanić to co było”.

Reklama spotkała się z masowym oburzeniem ze strony internautów, którzy nie zostawili na producencie suchej nitki i ogłosili bojkot napoju energetycznego.

Do publicznego potępienia Tigera niespodziewanie dołączyło się TVP Info. W programie Minęła Dwudziesta prowadzący Michał Rachoń bez ceregieli zgniótł puszkę napoju i cisnął nim za siebie. Był to bardzo czytelny manifest, który zaskoczył internautów.

Nie wiadomo jak marka poradzi sobie z lawiną krytyki i czy bojkot osiągnie swój cel. Wiemy z doświadczenia, że w przeszłości bywało z tym różnie.

Poniżej film z Twittera oraz skandaliczna reklama Tigera.

 

...

Zobacz również