Widzowie hitowego wpadli w szał. Pełna kompromitacja twórców

Widzowie hitowego wpadli w szał. Pełna kompromitacja twórców Źródło: screen Youtube.com/canal plus

Zakończenie najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat, pozostawia wiele do życzenia. Widzowie są wściekli i nie mogą zrozumieć twórców "Belfra".

"Belfer" we wszelkich serialowych rankingach plasował się w czołówce. Pierwszy sezon z 2016 roku przeszedł wszelkie oczekiwania polskich widzów. ZOBACZ TAKŻE: Ale wpadka! Stuhr gwiazdorzył i stracił 250 000 zł Świetna akcja, gra aktorka na najwyższym poziomie, a także wierne pokazanie realiów prowincjonalnej Polski. Tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć przez pierwszych dziesięć odcinków serii pierwszej dziejącej się w fikcyjnym miasteczku Dobrowice.

Drugi sezon pozostawił wielki niedosyt

W tą niedzielę widzowie byli świadkami zakończenia drugiego już sezonu serialu. Jednak zamiast powszechnej euforii fani odczuli głównie rozczarowanie i niedosyt. Jest bardzo mało pozytywnych komentarzy internautów. Tym razem wiele osób było zdania, że fabuła, delikatnie mówiąc, nie trzymała się kupy. Przez pierwszych parę odcinków jeszcze akcja jeszcze trzymała w napięciu, jednak później było coraz gorzej gdy obserwowało się rozwinięcia zagadek. ZOBACZ TAKŻE: Lata temu ten serial bawił całą Polskę, ale jego obsada ... Życie wielkomiejskich nastolatków może jeszcze było przedstawione jak należy. Jednak sama akcja z "informatykami" czy "prepersami" pozostawia wiele do życzenia. Po wielkim finale 8. odcinka nie było zadowolonych widzów. Hasło "wiem, że nic nie wiem" jest chyba jak najbardziej adekwatne do zakończenia drugiej serii "Belfra". Scenarzystów widocznie poniosło. O ile w pierwszej części wszystko było majstersztykiem, tym razem wyjaśnienie, że agencja wywiadu odpowiada za wszystko jest wyraźnie naciąganie. Przeważają niedomówienia i poczucie bezsensu całości serii. Chyba, że scenarzyści celowo zagmatwali wszystko aby...wyjaśnienie ujawnić w trzeciej serii. Powinna powstać patrząc na liczbę widzów oglądających serial stworzony przez Canal +. Źródło: natemat.pl Następny artykuł