Widzowie DDTVN pękali dzisiaj ze śmiechu! Wellman i Prokop przeszli samych siebie

Widzowie DDTVN pękali dzisiaj ze śmiechu! Wellman i Prokop przeszli samych siebie Źródło: TVN

Widzowie DDTVN nie raz podkreślali, że Dorota Wellman i Marcin Prokop są najbardziej lubianą parą prowadzącą program. Fani przede wszystkim cenią sobie ich poczucie humoru, które przekłada się na uśmiechy od samego rana. Ulubieńcy po raz kolejny dali popis swoich możliwości i przeszli samych siebie. Widzowie pękali wręcz ze śmiechu.

DDTVN jest jednym z tych programów, w których prowadzący mogą sobie czasami pozwolić na trochę więcej luzu. Za każdym razem udowadniają to Marcin Prokop i Dorota Wellman, którzy nie stronią od żartów. Duet postanowił po raz kolejny puścić oko w stronę telewidzów i dać im powód do radości. Wydaje się, że odejście od sztywnych ram scenariusza opanowali już do perfekcji.

DDTVN: Wellmann i Prokop ponownie szaleją

Połączenie Doroty Wellman z Marcinem ProkopemDDTVN było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęli włodarze TVN. Kiedy we dwójkę zasiadają za sterami programu, to nie brakuje w nim bardzo ciekawych informacji zawsze okraszonych odpowiednią dawką humoru. Fani bardzo sobie cenią takie podejście, gdyż na prawdę mogą odczuć poranną energię bijącą z ekranów. Co ważne, prowadzący nie tylko zapewniają konkretny luz i płynność w rozmowach z gośćmi, ale także decydują się na lekkie łamanie formatu telewizji śniadaniowej w niektórych momentach. Tak stało się w najnowszym wydaniu, który mieli okazję wspólnie pokierować. W pewnym momencie doszło do bardzo zaskakującego posunięcia z ich strony, czym TVN postanowił podzielić się na swoim Instagramie. Duet Wellman i Prokop po raz kolejny rozbił bank. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na oficjalnym profilu stacji zamieszczono bardzo krótki filmik, który rozbawił wielu internautów do łez. Widać na nim, jak Dorota Wellman stara się wejść na leżącego na niebieskiej kanapie Marcina Prokopa. Ich wyrazy twarzy wydają się pokazywać emocje towarzyszące największym walkom na śmierć i życie. - Na dobry poranek - głosi równie lakoniczny podpis publikacji. Nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony społeczności internetowej. Pod filmem pojawiło się od razu wielu fanów, którzy po raz kolejny stwierdzili, że ich ukochany duet zdecydowanie dał radę. - A to co za gniecenie z rana? Pewnie masaż - napisał jeden z internautów. - Co tu się dzieje?! Najlepsi i najmądrzejsi w TVN - stwierdza użytkowniczka Instagrama. - Super! NAJLEPSZA para. ONI są bardzo naturalni i wspaniali! Zawsze na NICH czekam. Inni są, ale co z tego? - dodaje kolejna komentująca.  
ZOBACZ TAKŻE   Źródło: Instagram Następny artykuł