Nowy pomysł na karierę Justyny Żyły! Zostanie gwiazdą znanej stacji telewizyjnej
Wiadomości Pikio - 4 Lipca 2018

Nowy pomysł na karierę Justyny Żyły! Zostanie gwiazdą znanej stacji telewizyjnej

Widzowie są zadziwieni! Jedna z najbardziej popularnych stacji postanowiła zaprosić do odcinka programu... Justynę Żyłę. Telewizja chce najwyraźniej uczynić z niej prawdziwą celebrytkę. Co na to publiczność?

Justyna Żyła jest znana internautom przede wszystkim jako żona polskiego skoczka narciarskiego. Media milczały o niej, dopóki nie opowiedziała o tym, jak sportowiec miał ją ranić i zdradzać z tajemniczą kochanką.

Kontrowersyjna kariera Justyny Żyły

Para wdała się więc w batalię na portalach społecznościowych, która wkrótce przeniesie się przed sąd. Piotr Żyła złożył już bowiem pozew o rozwód i zabrał ze wspólnego domu pary resztę swoich rzeczy, co Justyna ekspresowo pokazała na swoim koncie na Instagramie. Jeszcze głośniej o żonie sportowca zrobiło się jednak przez jej kontrowersyjną sesję dla magazynu Playboy. Żyła zapewniała wtedy, że początkowo miała być ona prezentem dla męża, jednak ostatecznie zgodziła się na odważne zdjęcia, aby nieco podreperować poczucie własnej wartości.

Co Żyła będzie robiła w TVN?

Być może ten właśnie krok otworzył drzwi kobiety do... kariery telewizyjnej. Jak donoszą media tabloidowe, Żyła została zaproszona do udziału w nowej edycji show "Agent – Gwiazdy" stacji TVN. Czy żona polskiego skoczka narciarskiego przystanie na tę propozycję? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczny kompleks Julii Wróblewskiej. To po prostu przykre
  2. Glik ujawnia! Przed Mundialem reprezentacja urządziła alkoholową bibę
  3. Piłkarz polskiej reprezentacji wziął ślub. Jego narzeczona dowiedziała się o tym z mediów
ZAMIANA
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
michalczewskiJak wiele za rozwód zapłacił Michalczewski? Najdroższe rozstania gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News