Widzów Dzień Dobry TVN zamurowało. Szafa zawaliła się na Prokopa i Wellman!

Widzów Dzień Dobry TVN zamurowało. Szafa zawaliła się na Prokopa i Wellman!

Program "Dzień dobry TVN" wszystkim kojarzy się z lekką telewizją śniadaniową, idealną, aby od niej właśnie rozpocząć dzień. Jak się jednak okazuje, momentami potrafi być bardzo zaskakująca, a dla niektórych nawet niebezpieczna.

Marcin Prokop i Dorota Wellman są znanym duetem prowadzących poranny program stacji TVN. Już od dłuższego czasu możemy widzieć ich na ekranach swoich telewizorów. Wiele osób wręcz ogląda program właśnie dla nich. W dzisiejszym programie Prokop powiedział coś, co zszokowało widzów. Nikt się nie spodziewał, że praca przy tak lekkim formacie programu może być tak niebezpieczna.

Groźny wypadek w studio TVN

Prokop w programie przytoczył sytuację ze swojego pierwszego występu u boku Wellman w "Dzień dobry TVN". Takie obrotu spraw zdecydowanie nikt z ekipy się nie spodziewał. Okazuje się, że podczas nagrania doszło do groźnego wypadku, który mógł się dla prowadzących bardzo źle skończyć. Wedle historii Marcina Prokopa podczas prowadzenia pierwszego wspólnego odcinka programu nieoczekiwanie na prowadzących zawaliła się szafa. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Chociaż oboje bez wątpienia najedli się strachu podczas całej sytuacji. Podobnie musiała się czuć ekipa pracująca w studiu, ponieważ nikt nie mógł się spodziewać takie obrotu spraw. Jak pokazuje ten przypadek, zawsze trzeba być czujnym, bo nigdy nie wiadomo co przygotował dla nas los. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najsłynniejsza celebrytka w Polsce zmieszała z błotem i opluła dziennikarkę Dzień Dobry TVN
  2. Pół Polski chce zniszczyć Wojciechowską. Po jej oświadczeniu stała się wrogiem publicznym
  3. Magda Gessler NAGO!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News