Widzowie DDTVN zamarli. Ogromna burza po mocnym wyznaniu gwiazdy

Widzowie DDTVN zamarli. Ogromna burza po mocnym wyznaniu gwiazdy

W DDTVN podjęto trudny temat. Widzów programu śniadaniowego dosłownie zamurowało. Po mocnym wyznaniu gwiazdy rozpętała się ogromna burza. Dyskusja nie cichnie do tej pory.

Na tegorocznym festiwalu w Opolu doszło do skandalu. Donatan robiąc sobie zdjęcia z Edytą Górniak na ściance prasowej - złapał ją za pupę. Artystka zareagowała natychmiast - spoliczkowała muzyka. W związku z tą sytuacją, została zaproszona do DDTVN, gdzie mocniej rozwinęła temat. Nie cichną dyskusje. - Donatan mnie nie przeprosił, zostawiam to w przeszłości, rozczarowania są naturalną częścią życia, przyjmuję to na klatę. Kiedy to się działo, ja byłam sfokusowana na pracy, zgniotłam w sobie ten dyskomfort, wiedziałam, że muszę wyjść na scenę. Musiałam się z tym wewnętrznie zmierzyć, nie było to łatwe - mówiła Edyta Górniak o swojej wewnętrznej walce.

Edyta Górniak w DDTVN daje przykład

Burza rozpętała się dlatego, że wiele gwiazd zaczęło mówić o takich kwestiach. Ogólnie po festiwalu i sytuacji na ściance, kobiety otworzyły się na poruszanie takich tematów. Zachowanie Edyty poparła większość z nich. - Kobieta chce być traktowana z szacunkiem, cała filozofia panowie! - napisała jedna z internautek. - Chamów i prostaków trzeba piętnować - tu się nie ma co tłumaczyć! Zagrał głupio, niech teraz za to cierpi - twierdzi ktoś inny. - Bardzo dobrze, że miała odwagę to zrobić. Każda kobieta powinna zawsze dbać o siebie i nie pozwalać na takie zachowania. Brawo Edyta! - napisał ktoś inny. - Człowieczeństwo kształtuje się wtedy, kiedy umiemy naprawić pewne sytuacje. Za długi moment był wyczekiwania przez niego, już tego nie naprawi, zaufanie zostało zawiedzione. To nie jest atmosfera do współpracy w tej chwili - skwitowała to wszystko Edyta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani zaniemówili! Ania Wyszkoni naprawdę to zrobiła
  2. Fani są przerażeni! Ciężka choroba Anny Lewandowskiej
  3. Widzowie TVN ją uwielbiali. Gwiazda odchodzi po 15 latach, fani zrozpaczeni
  4. To koniec najpopularniejszego kanału muzycznego w Polsce! Po 25 latach go zamykają
  5. Pytanie na Śniadanie: Skandal z prowadzącymi w tle, TVP ma problem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News