Misja dla niezwykle spostrzegawczych osób! Widzicie to? Z piersią tej modelki jest coś nie tak. Mało komu udaje się rozwiązać tę zagadkę w mniej niż 30 sekund.

Kristina Basham to 29-letnia super modelka, która dorastała w Kalifornii. Przygodę z pozowaniem do zdjęć rozpoczęła, kiedy miała zaledwie 11 lat. Jednak prawdziwą karierę zaczęła robić, kiedy została zauważona przez właściciela agencji modelek w restauracji, w której pracowała.

ZOBACZ TAKŻE: Makabra! Modelka wystawiła nagi biust i wtedy stało się TO

Niezwykle seksowna i mądra kobieta sukcesu

Basham odbiega od panującego powszechnie stereotypu o tym, że piękno nie idzie w parze z inteligencją. Modelka skończyła University od California i zajęła się własnym biznesem. Basham otworzyła piekarnię w San Francisko i interes idzie jej świetnie. Prywatnie jest matką aż trojga dzieci, w co ciężko uwierzyć patrząc na jej idealne, regularne kształty. Miliony facetów pożerają ją wzrokiem.

Z piersią tej modelki jest coś nie tak – znajdź szczegół

Profil Kristiny na Instagramie obserwuje ponad 4,3 miliona osób. Modelka podzieliła się z fanami seksownym zdjęciem, które podzieliło internautów. Część z nich, tych najbardziej spostrzegawczych, zauważyła, że na tej fotografii brakuje bardzo istotnego elementu. Przyjrzyjcie się uważnie tej fotce.

fot. Instagram Kristina Basham

Spostrzegawczy internauci zauważyli, że na lewej piersi super modelki brakuje brodawki sutkowej. Pojawiły się spekulacje, że Basham usunęła ją za pomocą PhotoShopa, żeby administratorzy portalu społecznościowego nie usunęli jej zdjęcia za naruszenie regulaminu, który zabrania umieszczania treści o charakterze pornograficznym.

ZOBACZ TAKŻE: 14-letnia modelka „umarła z przepracowania”. Prawda okazuje się dużo straszniejsza

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]


Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również