Doda, znana polska piosenkarka słynie ze skandali obyczajowych. Nieraz rozwiązywał je sąd. Tym razem sprawa jest dużo poważniejsza i istnieje duże prawdopodobieństwo, że skończy się dla artystki więzieniem.

Dorota Rabczewska nie ma szczęścia do mężczyzn. Każdy z jej związków kończył się skandalem. W przypadku Radosława Majdana były to podsłuchy, Adama „Nergala” Darskiego spalone ubrania. Kolejny mężczyzna w jej życiu, Emil Haidar był z nią nawet zaręczony, ale para rozeszła się z powodu jego nałogów. To on właśnie stał się powodem problemów z prawem Dody.

Jakiś czas po rozstaniu piosenkarka porysowała byłemu jego ekskluzywne auto, Astona Martina. Ta sprawa skończyła się jej wizytą na wokandzie. Sąd orzekł, że musi oddać Haidalowi pierścionek zaręczynowy, wypłacić 10 tys. złotych oraz ponieść koszty procesu. Co ciekawe pozwolił jej zatrzymać inne prezenty, głównie kosztowny ubiór i akcesoria.

To jednak nie koniec przygód Dody i Haidala. Kobieta znalazła angaż w najnowszym „Pitbullu” i rolę czarnego charakteru wzięła chyba nazbyt poważnie. Za sprawą producenta filmu, innego Emila, S. może wpaść w prawdziwe tarapaty. Zdaniem Haidara nasłali oni wspólnie na niego bandytów, którzy mieli go zastraszyć.

– Okazuje się, że to Emil S. stał za tym bandyckim wymuszeniem miliona złotych dla Rabczewskiej oraz nasłaniem bandytów do mnie do firmy, gdzie pracują same kobiety – powiedział Pudelkowi Haidar.

Nie wiadomo, jak zakończy się ta sprawa. Obecnie Doda przebywa w Londynie. Wszystkiego dowiemy się, gdy wróci.

źródło: wp.pl

...

Zobacz również

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!