Znana prezenterka zmarła tragiczną śmiercią. Służby chcą, by za jej śmierć odpowiedział mąż, wstrząsające wiadomości

Znana prezenterka zmarła tragiczną śmiercią. Służby chcą, by za jej śmierć odpowiedział mąż, wstrząsające wiadomości Źródło: defrayfire.com

Wiadomości o tragicznej treści wstrząsnęły całym światem. Prezenterka i modelka poniosła tragiczną śmierć, a służby chcą obwinić za to męża. Szczegóły zdarzenia są wstrząsające.

Wiadomości, o których doniósł serwis "Fakt", nie napawają optymizmem. Serce aż boli, gdy czyta się o śmierci tak młodej osoby, która zginęła w taki sposób. Do tej pory doniesienia mediów były sprzeczne i kontrowersyjne, ale służby, które prowadzą śledztwo, zdołały potwierdzić pewną wersję wydarzeń i oskarżają o wszystko męża kobiety.

Caroline Bittencourt była wziętą modelką, a także prezenterką w brazyliskiej telewizji. Była najbardziej znana z materiałów, które tworzyła w programie "Programa Amaury Jr." dla stacji Rede Record. Zdobyła ogromną popularność i sympatię widzów przez swoje doświadczenie i podejście do bieżących tematów.

Wiadomości - Caroline Bittencourt ratowała szczeniaki?

29 kwietnia tego roku Caroline Bittencourt brała udział w rejsie wraz ze swoim mężem. Przebywali w  Ilhabel, niedaleko Sao Paulo w Brazylii. Na wodach oceanu rozpętał się sztorm, wiał wiatr osiągający prędkość ponad 105 km/h, a 37-letnia kobieta nie miała na sobie wymaganej kamizelki ratunkowej. Krótko po zdarzeniu media podały powód śmierci jako utonięcie wskutek ratowania małych piesków.

Głos zabrała zrozpaczona i oburzona doniesieniami rodzina. Zgodnie przyznała, że na jachcie nie było żadnych zwierząt, a w szczególności psów. Potem poinformowali, że owszem, na pokładzie były psy, ale nie mogły się one przyczynić bezpośrednio do śmierci Caroline.

- Jorge powiedział mi, że fala uderzyła w bok statku. Jej siła oraz ogromne podmuchy wiatru sprawiły, że Carol straciła równowagę i wpadła do wody. Błagał ją, aby zachowała spokój i mówił, że już po nią płynie. Widział, jak znika pod wodą, ale szalejący sztorm nie pozwolił mu do niej dopłynąć. Szukał mojej córki przez trzy godziny aż sam stracił z oczu statek - wyznał ojciec modelki, Orley Bittencourt, w rozmowie z "The Sun".

Mąż winny śmierci modelki

Rzeczywiście zwierzęta niekoniecznie mogły mieć wkład w tragedię. Gdy Caroline wpadła do wody, w ślad za nią wskoczył do oceanu jej mąż - Jorge Sestini. Próbował ją ratować z objęć szalejących fal, ale bezskutecznie. Brazylijscy śledczy domagają się, by winę za jej śmierć poniósł własnie on. By aresztować Sestiniego mają żelazne dowody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że 37-letni partner kobiety kompletnie zignorował wiadomości o nadchodzącej złej pogodzie i możliwych burzach. Ostrzeżenia jakby dla niego nie istniały. Mężczyzna, który jest właścicielem przystani, z której wypłynął jacht, przekazał Sestiniemu ważne informacje pogodowe.

- Wygląda na to, że Leonardo Oliveira dwukrotnie ostrzegał Sestiniego przed warunkami na wodzie i silnym wiatrem - potwierdził funkcjonariusz Vanderley Pagliarini.

Mimo, że służby znalazły już potencjalnego winnego śmierci Caroline Bittencourt, nie aresztowały go. Policja nie poszukuje mężczyzny i czeka, aż sam zgłosi się na komisariat i złoży wyjaśnienia.

Caroline Bittencourt osierociła swoją 17-letnią córkę, Isabelle.

Fot. Wikimedia Commons/Sérgio Savarese

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News