TVP
youtube.com/ BP KEP
Mateusz Wysokiński - 26 Lutego 2019

Zaskoczenie na Telekamerach. Publiczność zareagowała wymownie na prowadzącą Wiadomości TVP

TVP będzie miało o czym myśleć. Prowadząca Wiadomości, Danuta Holecka, która była nominowana do nagrody Telekamery, spotkała się z wymowną reakcją swoich kolegów z branży dziennikarskiej. Czy pozycja mediów publicznych jest aż tak słaba, a praca Holeckiej tak bardzo zniechęcająca, że było to uzasadnione?

TVP nie ma ostatnio dobrej prasy. Telewizja Publiczna, która notorycznie znajduje się w centrum krytyki z powodu kontrowersyjnej polityki stacji, nie jest lubiana przez widzów, a z jej postawy szydzi dość duża część polskiego społeczeństwa. O sprzeciwie przeciwko działaniom Jacka Kurskiego w mediach mogła się wczoraj przekonać prowadząca Wiadomości, Danuta Holecka, która została powitana na gali z nieprawdopodobnym chłodem.

TVP skrytykowane na Gali Telekamer? Wymowne przyjęcie Holeckiej

Sam fakt, że Danuta Holecka została nominowana do nagrody Telekamer, wzbudził duże kontrowersje części fanów polskiego show-biznesu i telewizji. Nie bez kozery, wielu krytyków Telewizji Publicznej wskazuje, że stacja jest rozgłośnią propagandy partii rządzącej, a praca dziennikarzy i prezenterów odbiega od neutralnej i nienastawionej ideologicznie narracji.

Magda GesslerSugerują Gessler, że przesadza z alkoholem. Prawda jest jednak dużo bardziej przykraCzytaj dalej

W momencie, w którym odczytywano listę nominowanych dziennikarzy do nagrody "Prezenter Informacji", każdy z nominowanych otrzymywał gromki aplauz. Wyjątek dotyczył Holeckiej, której nazwisko wyczytane ze sceny nie wzbudziło żadnej reakcji. Cisza, jaka ogarnęła audytorium, była bardzo wymowna.

- Ta cisza na sali, gdy wymieniani na byli dziennikarze TVP – bezcenne... – skomentował na Facebooku jeden z widzów tegorocznego rozdania statuetek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka KotulankaAgnieszka Kotulanka zmarła nagle. Dziś wiemy, że przemilczała dramaty!Czytaj dalej

Pomimo problemów technicznych, Polacy zobaczyli upokorzenie Holeckiej

Kolejną rzeczą, która wzbudziła emocje wśród widzów i była komentowana na równi z reakcją audytorium na nominację Holeckiej, była wątpliwej jakości transmisja przez internet. Pomimo tego, że impreza przez wiele lat gościła w ramówce Telewizji Publicznej, to tym razem widzowie mogli ją zobaczyć za pomocą specjalnego streamu, który nadawany był prosto z Warszawy. Jakość dźwięku i obrazu cały czas się psuła, jednak na nieszczęście Holeckiej, moment odczytywania jej nazwiska został nadany poprawnie.

Nagrodę zamiast Holeckiej wygrał inny dziennikarz TVP - Tomasz Wolny, który wsławił się prowadzeniem Panoramy i kącika informacyjnego w Pytaniu na Śniadanie. Pomimo tego, że reporter pochodzi z tej samej telewizji co Holecka, to on sam został nagrodzony przez gości gali oklaskami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak wygląda mama Kingi Rusin? Iga Lis pokazała rozczulające zdjęcie z babcią
  2. Agnieszka Chylińska pokazał brata. Nikt nie spodziewał się tego kim jest!
  3. Oni ze sobą są?! Julia Wieniawa w objęciach znanego aktora
  4. Reportaż DDTVN oburzył widzów. "Oderwani od rzeczywistości, chyba kogoś poniosło"
  5. Odpowiedź Piotra Żyły na pytanie dziennikarza rozkłada na łopatki! Płaczemy ze śmiechu
  6. Dwuznaczny żart Kasi Cichopek. Lepsze opowiada tylko prowadzący Familiady

martyna wojciechowskaKim jest kolejna córka Martyny Wojciechowskiej? Jej historia szokujeCzytaj dalej

źródło: Na Temat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News