Skandaliczny materiał w Wiadomościach TVP tuż po śmierci Adamowicza! Odbiera mowę

Skandaliczny materiał w Wiadomościach TVP tuż po śmierci Adamowicza! Odbiera mowę Źródło: wiadomosci.tvp.pl

Śmierć Pawła Adamowicza rozerwała serca milionów Polaków. W tak ciężkich chwilach rodzina zamordowanego prezydenta Gdańska prosiła o niewykorzystywanie zamachu do celów politycznych. Prośby okazały się niewystarczające, a skandaliczny materiał wyemitowany w Wiadomościach TVP odbiera mowę.

TVP, tak samo jak wszystkie inne media w kraju, na bieżąco relacjonuje dzisiaj wszystkie wydarzenia będące skutkiem zabójstwa Pawła Adamowicza. Jednak narracja, jaką przyjął główny magazyn informacyjny publicznego nadawcy woła o pomstę do nieba. Wiele mówi się o tym, że śmierć prezydenta Gdańska jest rezultatem mowy nienawiści, nakręcanej od pewnego czasu. Co w takim przypadku robi TVP? Stara się udowodnić, że doprowadziła do tego obecna opozycja.

Wiadomości TVP przekroczyły wszelkie granice

W głównym wydaniu Wiadomości TVP nie mogło oczywiście zabraknąć materiałów dotyczących zabójstwa prezydenta Gdańska. Jednak nikt z telewidzów nie mógł spodziewać się tego, że zostaną one podane w tak skandalicznej formie. Reportaż Macieja Sawickiego przedstawiał wprost, że za mową nienawiści, która doprowadziła do tak brutalnego przestępstwa, stoją politycy obecnej opozycji. I to była główna myśl, jaką włodarze Telewizji Polskiej postanowili przekazać swoim odbiorcom. - Wiadomości TVP szczują na całego w materiale Macieja Sawickiego. Jest o Tusku i Rosiaku. Są cytaty z Cyby, info o próbie podpalenia biura Kempy, cytaty z Sikorskiego, Schetyny, Komorowskiego, Wałęsy i Stępnia. ZERO informacji o tym, co wykrzyczał sprawca - napisał jeden z oburzonych internautów. Prawdopodobnie widzowie jeszcze nigdy nie byli tak bardzo oburzeni na magazyn informacyjny, który zdaniem wielu, już dawno znalazł się bardzo, ale to bardzo nisko. - Wy skurwysyny! Rodzina prosi, żeby tego nie upolityczniać, przekazujecie tą wiadomość, po czym puszczacie wypowiedzi polityków PO sprzed lat, nawołujące do agresji. Tylko polityków PO! Wasze chamstwo i hipokryzja nie zna granic! - można przeczytać w komentarzu na facebookowym profilu Wiadomości. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  W sieci cały czas pojawiają się nowe komentarze oburzonych telewidzów. - Cały dzisiejszy materiał który był w wiadomościach to moralne dno! Wystarczyło wspomnieć Ś.P. Pana Pawła Adamowicza, a nie emitować całą tę szopkę. To że upadliście nisko za tej władzy każdy widzi ale żeby aż tak? Dziś mogliście sobie już darować... - czytamy na Twitterze. Nie zabrakło również manipulacji dokonanej na Jurku Owsiaku. Tak zmontowano jego wypowiedzi, aby wychodziło, że to on szerzy mowę nienawiści. - Czy widzieliście dzisiejsze Wiadomości tvpis ? SKANDAL! Jurek Owsiak na chwilę przerwał koncert, a potem nadal się bawił, taka zbitka, manipulacja na samym początku. Potem krótka informacja J. Owsiak zrezygnował z prowadzenia WOŚP. Masakra. TVP Info i PiS wstydu nie macie - napisał kolejny komentujący. Dodamy tylko, że wszelkie wyżej wspomniane informacje zostały poprzedzone wstępem przypominającym, że rodzina Pawła Adamowicza prosi o niemieszanie jego tragicznej śmierci do polityki.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Zarobki są po prostu gigantyczne
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Kolejna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Nie żyje wiceprezydent 
  4. Morderca Adamowicza nie działał sam?! Wstrząsające oświadczenie Ziobry 
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu