Wiadomości TVP
screen/TVP
Konrad Karpiuk - 11 Października 2019

Wiadomości TVP muszą przeprosić 3 raz. Kolejny wyrok przed wyborami

Wiadomości TVP wyemitowały przeprosiny dla Konfederacji po raz drugi. Zrobili to jednak w sposób, który nie zadowolił ani polityków opozycyjnego ugrupowania, ani sądu. Teraz przeprosiny będą wyemitowane po raz trzeci.

Wiadomości TVP będą musiały przepraszać po raz trzeci. Pierwsze przeprosiny spotkały się z dużym oburzeniem polityków i zwolenników Konfederacji. Zarzucano, że zostały one wygłoszone niezgodnie z wyrokiem sądu i nie miały wcale wydźwięku przeprosin, a racze wyrzutów. 

Wiadomości TVP przeprosiły po raz drugi. Ale nie po raz ostatni

Danuta Holecka zaczęła czwartkowe wydanie wiadomości od informacji, że z początku chcieli poinformować o pokojowej nagrodzie Nobla dla Polski. Przeszkodzić im miała w tym konieczność wystosowania przeprosin dla Konfederacji, po raz drugi. W komunikacie sprostowali, że nie tylko Prawo i Sprawiedliwość udzieliło poparcia Jakubowi Baryle, nastolatkowi, który z krzyżem w ręku chciał zatrzymać marsz równości.

Pies obmyślił sprytny planPies miał dość i obmyślił sprytny plan. Znalazła karteczkę przy jego obroży i odkryła zdumiewającą prawdęCzytaj dalej

Ponadto TVP w przeprosinach nie zaznaczyło, że wcześniej podane informacje były "nieprawdziwe" - podano, że "niepełne". To zdecydowanie nie zadowoliło polityków Konfederacji, którzy dopatrzyli się niepostąpienia zgodnie z instrukcjami sądu. Zażądali wiec kolejnych przeprosin.

TVP przeprosi po raz trzeci

- Dziś trzeci raz Konfederacja wygrała z Wiadomościami TVP. Gratulacje dla prawników z mecenasem Michałem Warem na czele. Chodzi o nowe kłamstwa z ich pseudosprostowania z zeszłego tygodnia. Ponieważ znów kłamali o sondażach, to mają pokazać wszystkie sondaże, w których przekraczamy 5% - poinformował Krzysztof Bosak z Konfederacji na swoim Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ranczo i metamorfoza gwiazdyGwiazda "Ranczo" schudła aż 20 kilogramów. Już wcale nie przypomina "poprzedniej siebie"Czytaj dalej

Internauci zauważyli, że już przy drugich "przeprosinach" widać było, że TVP nie zamierza ukorzyć głowy pod drugim przegranym procesem. Nie obyło się bez podważania kompetencji sądu, nazywając wyrok "absurdalnym".

- Trudno nie traktować tego jako ingerencji w niezależność dziennikarską - mówiła Danuta Holecka, czym rozbawiła internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Danuta Holecka i niezależność dziennikarska, śmiechu warte - napisał komentujący.

- Tak bezczelnej, kłamliwej i partyjnej telewizji TVP zwanej narodową musi się wstydzić nasz kraj Polska i obywatele nie tylko w Europie, ale na całym świecie - skomentował inny internauta.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  3. 13-letnia córka Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Efekty odbierają mowę
  4. Druzgocące doniesienia godne największego potępienia. Zszargali pamięć o Korze w niewybaczalny sposób
  5. 82-latka uwielbia randkować. Nie może opędzić się od kochanków poniżej 35 roku życia

NowotwórNowotwór języka atakuje nie tylko palaczy! Cuchnący oddech jest jednym z pierwszych objawówCzytaj dalej

Źródło: natemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News