Smutne święta dawnego gwiazdora TVN. Nie zostało mu już nic

Smutne święta dawnego gwiazdora TVN. Nie zostało mu już nic Źródło: YT/Viva

Wiadomości to był jego żywioł. TVN wypromował przez lata wiele utalentowanych dziennikarzy. Jeden z nich, obecnie nie związany już ze stacją z powodu głośnych afer, o których rozpisywały się wszystkie polskie media, przechodzi w życiu kolejny, poważny kryzys.

Wiadomości zdefiniowały go jako dziennikarza. TVN było miejscem, gdzie jedna z niegdyś czołowych gwiazd rozpoczęła swoją karierę. Dziennikarz kojarzony głównie z programem "Fakty", współpracujący ze stacją do marca 2015 roku, po raz kolejny będzie musiał zmierzyć się z problemami, które tym razem dotyczą zarówno jego życia prywatnego, jak i zawodowego. Te święta najprawdopodobniej będą dla niego wyjątkowo przykrym czasem gorzkich refleksji.

Pion wiadomości był dla niego żywiołem. Durczok przechodzi przez kolejny kryzys w życiu

Kamil Durczok "za porozumieniem stron" w 2015 roku rozstał się ze stacją TVN. "Szkoda" - westchnęli wówczas niektórzy widzowie, dla których charakterystyczna postać o perfekcyjnym warsztacie dziennikarskim nagle musiała zakończyć swoją karierę. Stało się tak z powodu oskarżeń o molestowanie i mobbing, których ten miał dopuszczać się wobec pracowników TVN. Wówczas tak komentował całą sprawę.

 - Nigdy nie molestowałem żadnej kobiety. Czym innym jest styl zarządzania. Ja jestem cholerykiem, czasem wybuchałem w pracy - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Przez kilka lat po tych wydarzeniach w życiu Kamila Durczoka zdawało się układać. Założył on swój własny portal informacyjny Silesion, a także wyprostował swoje życie prywatne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że zmiany na lepsze zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku nie były zbyt trwałe. Jak donosi FAKT24 zespół Silesion nie aktualizuje informacji na oficjalnej stronie od niemal tygodnia, co jasno wskazuje na to, że najprawdopodobniej jego działalność została zawieszona. Nie do końca znane są przyczyny takiego stanu rzeczy. Media podejrzewają problemy finansowe podmiotu.

FAKT24 podaje dalej informacje związane ze związkiem Durczoka. Według portalu Durczok, choć nie jest to informacja oficjalnie potwierdzona przez dziennikarza, rozstał się z Julią Oleś.

 - Moment, w którym pożyczasz samochód od swojego dziecka i marzysz tylko o tym, żeby zniknąć - zamieścił na swoim Instagramie tajemniczy wpis Kamil Durczok. Na fotografii był wyraźnie zrozpaczony i zrezygnowany.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach
  4. Z ostatniej chwili: Polak w centrum rzezi na Sri Lance. "To pierwszy taki przypadek w historii"
  5. Ile waży Magda Gessler? Ujawniamy największą tajemnicę gwiazdy
  6. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!

Źródło: Onet

Następny artykuł
TVN
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News