Duchowni z Łomży właśnie ogłosili głęboką żałobę. Nagła tragedia, młody kleryk popełnił samobójstwo

Duchowni z Łomży właśnie ogłosili głęboką żałobę. Nagła tragedia, młody kleryk popełnił samobójstwo Źródło: Pixabay - @Arcaion

Wiadomości dotyczące śmierci jednego z kleryków zaniepokoiły dziś wielu Polaków. Przyczyny jego śmierci są przerażające. Okazuje się, że młody mężczyzna popełnił samobójstwo, o którym szybko zrobiło się głośno.

Wiadomości o śmierci jednego z młodych kleryków zmartwiły wiele osób. Nikt nie może zrozumieć przyczyn odejścia tak młodej osoby, która miała przed sobą jeszcze całe życie i wiele wspaniałych chwil. Policja wciąż wyjaśnia przyczyny jego odejścia, jednak pierwsze wiadomości na ten temat są wyjątkowo przykre. Na ten moment wszystko wskazuje bowiem na to, że młody człowiek odebrał sobie życie.

Odejście młodego mężczyzny było szokujące i niespodziewane. Nikt nie przewidywał, że kleryk może mieć jakieś problemy psychiczne, przez które mógł zdecydować się na tak drastyczny ruch. Jego życia nie udało się uratować, co doprowadziło do wielkiego smutku, który wykraczał poza seminarium, w którym mężczyzna pobierał nauki. 

Wiadomości o śmierci kleryka zaskoczyły wiele osób

Dowiedzieliśmy się, że do śmierci kleryka doszło w Łomży. Wiadomości o zgonie młodego człowieka szybko przedostały się do mediów, a Polacy zaczęli komentować wydarzenia, do których doszło w jednym z seminariów. Policja natychmiast zjawiła się na miejscu i rozpoczęła śledztwo, by jak najszybciej wyjaśnić przyczyny śmierci mężczyzny.

- Przeprowadzono z udziałem prokuratora oględziny miejsca ujawnienia zwłok. W ich wyniku ustalono, że do śmierci doszło najprawdopodobniej przez powieszenie - mówi Rafał Kaczyński z Prokuratury Okręgowej w Łomży. Wszystko wskazuje więc na to, że odejście kleryka było jego decyzją.

Dowiedzieliśmy się również, że śledczy rozpoczęli badanie, czy na tragiczne wydarzeniu wpływu nie miały osoby trzecie. Badania są na początkowym etapie, jednak na ten moment możemy być niemal pewni, że doszło do samobójstwa.

Smutne wiadomości z Łomży zasmuciły Polaków

- Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszego zmarłego współbrata, jego rodziny oraz wspólnoty seminaryjnej. Wszyscy trwamy w żałobie, dlatego prosimy o uszanowanie pamięci zmarłego oraz głębokiego smutku najbliższej rodziny, wspólnoty łomżyńskiego seminarium i osób związanych ze zmarłym. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…” - mówi w komunikacie rektor seminarium w Łomży ks. dr Jarosław Kotowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje ujawnione przez seminarium wskazują na fakt, że śmierć mężczyzny nie mogła być powiązana z jakimikolwiek problemami z edukacją. Miał on bowiem zaliczone wszystkie egzaminy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  2. Jan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Współczesna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News