Koszmarny wypadek w polskiej miejscowości. Autobus przewoził kilkadziesiąt dzieci, do mediów trafiły smutne wiadomości

Koszmarny wypadek w polskiej miejscowości. Autobus przewoził kilkadziesiąt dzieci, do mediów trafiły smutne wiadomości Źródło: pikio.pl

Wstrząsające wiadomości docierają za pośrednictwem mediów. Jak możemy się dowiedzieć, doszło do wypadku autokaru, który w chwili zdarzenia przewoził aż około 50 dzieci. Służby szybko zjawiły się na miejscu.

Wiadomości, które coraz liczniej pojawiają się w mediach społecznościowych, zapierają dech w piersiach. Z przekazywanych informacji wynika, że autokar przewożący dzieci przewrócił się na bok. Na miejscu już pracują ratownicy, którzy starają się jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanym. 

Smutne wiadomości docierają do Polaków. Koszmarny wypadek autokaru 

Do zdarzenia doszło we wtorek rano w rejonie miejscowości Woplawki koło Kętrzyna w woj. warmińsko-mazurskim. Autokar przewożący dzieci do szkoły, zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca stracił kontrolę nad pojazdem, który wypadł z drogi i kilka sekund później przewrócił się na bok. Na pokładzie znajdowało się wówczas około 50 dzieci, natomiast jak podają media, samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. 

- Z naszych informacji wynika, że w autobusie jechało 51 osób, a w samochodzie osobowym dwie osoby. Mamy informacje o 20 osobach poszkodowanych. Na miejsce wysłano 16 zastępów Państwowej Straży Pożarnej, dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu są cztery karetki – przekazuje Rafał Melnyk, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prace ratowników wciąż trwają 

W mediach nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji na temat przyczyn wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje prawdziwa legenda. Kobieta zmarła po długiej i ciężkiej chorobie 
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

Najprawdopodobniej, gdy tylko ratownicy medyczni zakończą prace, policja rozpocznie śledztwo, zaczynając od przesłuchania świadków - w tym oczywiście kierowców obu pojazdów. Niewykluczone, że znaczącym czynnikiem kolizji mogła być chwilowa nieuwaga jednego z nich bądź niesprzyjające po wczorajszych wichurach warunki drogowe. Na dokładniejsze informacje w sprawie stanu zdrowia poszkodowanych trzeba jednak jeszcze trochę zaczekać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: gazeta wyborcza

Następny artykuł