Opozycja dostaje wiadomości z pogróżkami. "O 14 wasze biuro wyleci w powietrze. Tylko PiS"

Opozycja dostaje wiadomości z pogróżkami. "O 14 wasze biuro wyleci w powietrze. Tylko PiS" Źródło: Flickr - @Lukas Plewnia

Wiadomości z pogróżkami w ostatnich latach często trafiają do różnych organizacji lub partii politycznych. Najczęściej nie sprawdzają się, jednak zawsze powstaje niebezpieczeństwo, które należy sprawdzić. Taki los spotkał ostatnio opozycję. Otrzymała ona bardzo groźny komunikat.

Wiadomości zawierające pogróżki często trafiają do siedzib znanych organizacji lub partii politycznych. Najczęściej okazują się jedynie nieśmiesznymi żartami, które nie powodują żadnego zagrożenia, jednak nigdy nie wolno lekceważyć informacji tego typu. Zawsze należy zgłaszać je odpowiednim służbom, by te zdążyły podjąć ważne kroki odpowiednio szybko. Tylko w ten sposób możemy zapobiec wielkiej tragedii.

Tym razem usłyszeliśmy o nietypowej wiadomości, którą otrzymali politycy opozycji. Jej treść brzmiała bardzo niepokojąco, w związku z czym potrzebna była natychmiastowa reakcja. Wskazuje ona na to, że została wysłana najprawdopodobniej przez zwolennika partii, która obecnie rządzi Polską. Nie zabrakło bardzo poważnej groźby. To właśnie ona zaniepokoiła przedstawicieli opozycji. 

Wiadomości z pogróżkami niepokoją polityków

Często zdarza się, że politycy z różnych partii otrzymują wiadomości z pogróżkami, takie które zawierają bezpośrednie ostrzeżenia o zagrożeniu życia lub zdrowia. Dzieje się tak bez względu na podziały partyjne. Od lat jest to powszechny problem, na który do tej pory nie znaleziono rozwiązania. To własnie dlatego w każdym przypadku należy zgłaszać tego typu wiadomości.

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że właśnie taką wiadomość wysłano do siedziby Polskiego Stronnictwa Ludowego. Była ona dość krótka, jednak wyjątkowo niepokojąca, co sprawiło, że podjęto decyzję o błyskawicznym powiadomieniu służb. Na miejscu zjawiła się policja, by dokładnie przeszukać cały budynek stołecznej siedziby jednej z największych polskich partii.

- O 14 wasze biuro wyleci w powietrze. Tylko PiS! - czytamy w lakonicznej wiadomości skierowanej do osób pracujących w siedzibie przy ulicy Pięknej w Warszawie. Służby zostały postawione w stan najwyższej mobilizacji, bo w bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się ambasada Stanów Zjednoczonych. Gdyby ewentualny wybuch uszkodził jej teren, mogłoby dojść do wielkiego skandalu.

Wiadomości o ataku na siedzibę PSL postawiły służby w stan mobilizacji

Na miejscu pojawili się policjanci, nie zabrakło nawet przeszkolonego psa tropiącego, który miał potwierdzić lub wykluczyć obecność materiałów wybuchowych lub innych podejrzanych substancji w budynku. Na szczęście dowiedzieliśmy się, że tym razem był to jedynie fałszywy alarm. Nie znaleziono nic podejrzanego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Póki co nie udało się odnaleźć osoby, która odpowiada za niepokojącą wiadomość. Wiemy natomiast, że nie jest to pierwsza tego typu sprawa w historii działalności partii. Wygląda na to, że wysyłanie pogróżek i gróźb staje się coraz poważniejszym problemem w naszym kraju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Nieoczekiwane wyznanie b. prezydenta. Zdradził rolę Jana Pawła II w wejściu Polski do Unii Europejskiej
  4. Internauci nie mają wątpliwości. 10 razy więcej osób czyta TVN24 niż TVP Info
  5. Pan Michał bronił się przed złodziejami. Trafił przed sąd, bo "szarpał" napastnika z prętem
  6. Rozenek ostro o Pudzianie. "Poglądy rodem ze średniowiecza"

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News