Wielki przełom w śledztwie ws. tragicznego pożaru Notre Dame. Kluczowy dowód

Wielki przełom w śledztwie ws. tragicznego pożaru Notre Dame. Kluczowy dowód Źródło: Screen/youtube/Dziennik Wschodni

Wiadomości w sprawie pożaru Katedry Notre Dame są wstrząsające. Właśnie doszło do prawdziwego przełomu w śledztwie, a na światło dzienne wypłynęły nowe fakty. To może być kluczowy dowód w tej sprawie.

Wiadomości dotyczące ogromnego pożaru Katedry Notre Dame raz po raz wywołują ogromne emocje na całym świecie. Wszyscy chcą poznać przyczynę jednej z największych tragedii w Paryżu w ostatnich latach, do tej pory jednak nic nie było jasne. Pojawiło się wiele spekulacji i scenariuszy tych przykrych wydarzeń, teraz jednak wszystko może stać się jasne. 

Jak podają najnowsze wiadomości, właśnie nastąpił wielki przełom w śledztwie dotyczącym tragedii w Katedrze Notre Dame. Zgodnie z informacjami w mediach, właśnie pojawić się miał kluczowy dowód, który rzuci zupełnie inne światło na pożar. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce wszystko stanie się jasne i dowiemy się, kto jest winny spalenia jednego z najwspanialszych zabytków na świecie. 

W mediach pojawiły się zadziwiające wiadomości. Nastąpił przełom ws. pożaru Katedry Notre Dame? 

Od samego początku w Internecie pojawiały się głosy, że cała tragedia związana była z pracami konserwatorskimi. Niektórzy sugerowali również, że mogło dojść do zwarcia elektrycznego, żaden ze scenariuszy jednak nie został oficjalnie potwierdzony przez strażaków, czy osoby związane z władzami Paryża. 

Teraz jednak pojawiły się wiadomości, że doszło do przełomu w śledztwie. Podobno pojawiło się nagranie z kamery, na którym wyraźnie widać, co działo się na dachu przed wybuchem pożaru. Podobno widać na nim gęsty dym wydobywający się od południowej strony podstawy iglicy. Zgodnie z ustaleniami agencji "Retuers" informacja ta pochodzi od Marca Eskenazi reprezentującego firmę odpowiedzialną za remont Katedry Notre Dame, Europe Echafaudage. 

- Szef paryskiej prokuratury Remy Heitz dotychczas nie odniósł się do materiału przekazanego przez Europe Echafaudage - informuje "Reuters". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gigantyczna tragedia, która wstrząsnęła całym światem

Przypomnijmy, że do pożaru doszło w poniedziałek wieczorem. Straż pożarna dotarła na miejsce chwilę przed godziną 19:00 i było to już drugi alarm przeciwpożarowy. Pierwszy został zignorowany przez robotników, którzy po sprawdzeniu miejsca pod dachem, nie stwierdzili jakiegokolwiek zagrożenia. Za drugim razem było już niestety za późno. 

Około 400 wyszkolonych strażaków walczyło z ogniem aż do następnego dnia, a wiadomości o jego ugaszeniu pojawiły się dopiero o 10:00 rano. Straty są gigantyczne, zawaliła się iglica oraz dach budowli, strażakom na szczęście udało się ocalić strukturę katedry. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News