Wszyscy się mylili! Krzysztof Ziemiec ujawnił PRAWDZIWY powód opuszczenia Wiadomości

Wszyscy się mylili! Krzysztof Ziemiec ujawnił PRAWDZIWY powód opuszczenia Wiadomości Źródło: Fot. "Wiadomości" TVP

"Wiadomości" pozostają głównym programem informacyjnym Telewizji Polskiej, z którym przez długi czas związany był Krzysztof Ziemiec. Niedawno okazało się jednak, że dziennikarz został przeniesiony do prowadzenia kultowego "Teleexpressu". W jednym z wywiadów prezenter zdecydował się ujawnić, dlaczego obecnie zajmuje się innym serwisem.

"Wiadomości" w ostatnim czasie spotkały się z ogromną krytyką po wyemitowaniu głośnego, kontrowersyjnego materiału o śmierci Pawła Adamowicza. Najwięcej gorzkich słów spadło na twarz programu, czyli Krzysztofa Ziemca, który tuż po tych zdarzeniach zdecydował się udać na urlop.

Dlaczego gwiazdor "Wiadomości" naprawdę przeszedł do innego formatu?

Chociaż początkowo myślano, że dziennikarz pożegna się z TVP, przeszedł jedynie do innego serwisu. Od jakiegoś czasu prowadzi "Teleexpress". W wywiadzie dla Jastrząb Post Ziemiec wytłumaczył, co było powodem tej kontrowersyjnej zmiany. Podobnych słów bez wątpienia nie spodziewali się ci widzowie, którzy przeniesienie dziennikarza traktowali jako osobliwą "karę" lub ucieczkę z krytykowanego serwisu. - Wyzwania. Każdy człowiek w swoim życiu zawodowym musi mieć górki, dołki. Czasem trzeba odbić się od trampoliny, żeby jeszcze wyżej wskoczyć. Więc to tak traktuję, jako wyzwanie zawodowe. Inna forma, inny wymagający widz, przez to, że były tam legendy, też pewnie porównuje sobie moją osobę z kimś, kto był jeszcze wcześniej. Więc mam nadzieję, że Maciej Orłoś czasem obejrzy i wyśle smsa- podoba się albo nie. Czekam na to - opowiedział szczerze Krzysztof Ziemiec.

Jak wygląda praca Krzysztofa Ziemca dla "Teleexpressu"?

Ostatecznie dziennikarz uspokoił także tych widzów, którzy bardzo martwili się o jego ewentualne zniknięcie z anteny TVP. Wytłumaczył, że nie zamierza kończyć współpracy z nadawcą. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Zostaje w informacji. W "Teleexpressie" od jakiegoś czasu, w programie legendarnym. Muszę tam się zadomowić, dobrze poznać z zespołem, zespól ze mną, mam nadzieję, że nie będą mieli nic przeciwko temu, że zostanę tam z nimi na dłużej. Bardzo młody, miły zespół ludzi, którym się bardzo chce przychodzić do pracy, mają bardzo wiele swoich własnych propozycji, wiele tematów. To też jest bardzo dobre dla dziennikarza, że to są ludzie, którzy jadą tramwajem do pracy, obserwują świat z boku, a potem przychodzą do pracy i mówią widziałem to, tamto, jest to ciekawe - opisał nowe stanowisko Ziemiec.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Żona Donalda Tuska miała ROMANS z jego znajomym?! To prawie zniszczyło ich małżeństwo
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. Lata temu Bohdan Smoleń przeżył piekło. Znalazł swojego martwego syna, rok później zabiła się jego żona
  4. Była prezenterka TVP pochwaliła się radosną nowiną. Z całego internetu spływają gratulacje
  5. Koszmar, odcięta noga. Katarzyna Dowbor postanowiła przerwać piekło nieszczęśnika
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News