Za dnia są zwykłymi chłopcami. Lekarze na całym świecie nie rozumieją dlaczego w nocy "robią się martwi"

Za dnia są zwykłymi chłopcami. Lekarze na całym świecie nie rozumieją dlaczego w nocy "robią się martwi" Źródło: youtube.com/Barcroft TV

Wiadomości dotyczące braci dotkniętych przez dziwną chorobę są bardzo niepokojące. Doktorzy próbują znaleźć odpowiedzieć na pytanie, co dolega tym chłopcom. Choroba, na jaką cierpią, jest bardzo nietypowa.

Wiadomości, jakie zostały przekazane na temat pewnego rodzeństwa, są zdumiewające. W dzień chłopcy funkcjonują normalnie, uczą się i bawią, jednak gdy zachodzi słońce ich stan diametralnie się zmienia - wyglądają, jakby byli martwi. Specjaliści ciągle próbują ustalić, co doskwiera braciom, jednak wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi. Ich historia jest wstrząsająca.

Wiadomości o tajemniczych chłopcach wstrząsnęła światem. Ich przypadłość jest wstrząsająca

Niesamowity przypadek chłopców z Pakistanu zainteresował media i lekarzy na całym świecie. Mało kto słyszał o podobnym przypadku. Wiadomości opisujące historię Abdula Rasheeda i Shoaiba Ahmeda jest warta uwagi.

Chłopcy są braćmi, jeden z nich ma 9, drugi 13 lat. Łączy ich ta sama przypadłość: za dnia są normalnymi dziećmi, niczym nie różnią się od swoich rówieśników. W nocy zaś ich stan radykalnie się zmienia. Wyglądają i zachowują się, jakby byli martwi. Nie tracą świadomości, lecz nie mogą mówić ani się poruszyć.

Co ciekawe, takie całkowite odrętwienie przytrafia im się tylko po zachodzie słońca. W godzinach porannych taki paraliż nie występuje, nawet gdy zostaną umieszczeni w całkowitych ciemnościach. To wykluczyło najbardziej prawdopodobna teorię mówiącą, że ich przypadłość jest zależna od światła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze z całego świata głowią się nad przypadkiem braci. Próbują przywrócić im normalne życie

Przypadek braci jest na tyle nietypowy, że zainteresował wielu specjalistów z różnych zakątków świata. Jak dotąd nikomu nie udało się ustalić, jaka choroba powoduje tak dziwne objawy. Jedyne, co udało się ustalić, to że ta dolegliwość ma podłoże genetyczne i może być spowodowana bliskim pokrewieństwem rodziców. Matka i ojciec chłopców są kuzynostwem.

Rodzice mają także dwie, całkowicie zdrowe córki oraz dwóch synów, którzy cierpieli tak samo jak teraz Abdul Rasheed i Shoaib Ahmed. Zmarli w bardzo młodym wieku. Doktorzy starają znaleźć sposób leczenia, aby ci dwaj malcy uniknęli podobnego losu.

W tej chwili chorzy przyjmują specjalne leki, które pozwalają im funkcjonować do godziny 22:00. W ciągu dnia są dobrymi uczniami i starają się żyć normalnie.

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: YouTube

Następny artykuł