wiadomości łukasz brzezicki nie żyje
Fot. Pixabay.com
Konrad Karpiuk - 9 Maja 2019

Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą

Wiadomości, które właśnie pojawiły się w mediach, są wstrząsające i wyciskają łzy z oczu. Znany u ceniony polski dziennikarz odszedł nad ranem 8 maja. Zmarł z powodu przewlekłej choroby.

Wiadomości podane właśnie przez wszystkie ogólnopolskie media są wyjątkowo przykre i wstrząsające. Nad ranem 8 maja odszedł z tego świata niezwykle lubiany i cieszący się ogromną popularnością dziennikarz portalu "Wiadomości24", "Puls Biznesu" oraz "Wirtualnych Mediów". To gigantyczna strata, w którą nie mogą uwierzyć zarówno bliscy i przyjaciele zmarłego, jak i wszyscy współpracownicy oraz fani.

Wiadomości podane przez media są wstrząsające. Nie żyje polski dziennikarz

Łukasz Brzezicki skończył biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Zbierał dziennikarskie szlify w portalu "Wiadomości24" i w "Pulsie Biznesu". Pracował w "Wirtualnych Mediach" od końcówki 2013 roku. W 2017 roku został zastępcą redaktora naczelnego.

Zmarł rankiem w środę, 8 maja 2019 roku. Jak podał portal, w którym pracował dziennikarz - śmierć spowodowana była przewlekłą chorobą. Portal nie podał dokładnych informacji na temat choroby, na którą cierpiał dziennikarz. Miał 33-lata.

Mama jako dzieckoJak to w ogóle możliwe?! Jesteśmy wstrząśnięci, 5-letnia dziewczynka urodziła zdrowe dzieckoCzytaj dalej

Na portalu Wirtualne Media zajmował się tematyką mediów, konkretnie prasy, radia i telewizji. Pisał autorskie teksty o tematyce branżowej. Odpowiadał także za prowadzenie Twittera portalu.

Prywatnie był bardzo aktywny na Twitterze - komentował wydarzenie polityczne w Polsce i na świecie. Interesował się scenopisarstwem. Z zakresu scenopisarstwa ukończył specjalistyczny kurs.

Pogrzeb odbyć ma się w sobotę 11 maja w kościele świętego Józefa w Pułtusku. O godzinie 11:30 ma być wystawiona trumna z ciałem. O 12:00 odbędzie się msza żałobna, po niej trumna z ciałem zostanie przewieziona na I cmentarz w Pułtusku.

Łukasz Brzezicki - kondolencje

- Łukasz dał się poznać jako sprawny, dociekliwy dziennikarz, pełen pomysłów i niestrudzenie szukający informacji. Był świetnym kolegą, zarażał nas swoją pasją do telewizji i seriali, animował życie towarzyskie redakcji - wspomina zmarłego kolegę redakcja portalu.

- Łukaszu, dziękujemy za wszystko. Będzie nam Ciebie bardzo brakować. Rodzinie i najbliższym Łukasza składamy wyrazy głębokiego współczucia - napisano na stronie Wirtualnych Mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

wakacjeGdzie wybrać się na wakacje? 8 kierunków, których nie warto pomijać (na każdą kieszeń!)Czytaj dalej

Kondolencje zaczęli przysyłać także inni dziennikarze.

- Ale jak to?! Niedawno rozmawialiśmy. Chyba jeszcze się dobrze nie obudziłem - napisał Marcin Dobski, były redaktor Polskiego Radia i Rzeczpospolitej.

- Bardzo smutna wiadomość. Poznałem pana Łukasza Brzezickiego na PIKE w Poznaniu. W pamięci pozostanie profesjonalny, pełen pasji dziennikarz i sympatyczny, życzliwy człowiek - przekazał w swoim tweecie publicysta Michał Karnowski, znany z Telewizji Republika i TVP.

- Jakaż smutna wiadomość... Spoczywaj w pokoju. Współczucia dla rodziny i redakcji - dołączyła się do kondolencji Beata Biel znana z projektu Konkret24 w TVN24.

Kondolencje składali także internauci w komentarzach na portalu i na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  3. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  4. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  5. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  6. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  7. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

elżbieta jaworowiczNajbardziej dramatyczne sprawy Elżbiety Jaworowicz. Serce pękaCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News