Dziennikarka "Wiadomości TVP" założyła do pracy bardzo odważny strój. Wszystko na wierzchu

Dziennikarka "Wiadomości TVP" założyła do pracy bardzo odważny strój. Wszystko na wierzchu Źródło: TVP Info

Korespondentka TVP w Stanach Zjednoczonych zachwyciła widzów swoją kreacją, w której pokazała się na gali Oskarów. Dziennikarka, która relacjonowała galę dla "Wiadomości", zdecydowała się na iście hollywoodzki, mocno odsłaniający styl.

Nad ranem polskiego czasu wszystko stało się jasne. Widzowie "Wiadomości" i polska publika poznała wyniki tegorocznej gali Oskarów. To najbardziej prestiżowe nagrody w światowym kinie. Polska kinematografia trzymała kciuki za produkcję "Zimna Wojna". Dzieło Pawła Pawlikowskiego nominowane w trzech kategoriach, w tym za film nieanglojęzyczny, nie zdobyło jednak statuetki.

Korespondentka "Wiadomości" wygląda obłędnie. "Iście oskarowo"

O wynikach gali informowały największe media, w tym polskie. Jedną z korespondentek była Zuzanna Falzmann. Dziennikarka zrobiła znakomite wrażenie, prezentując na Twitterze swoją kreację na filmowy wieczór w USA. Gorąco trzymała kciuki za polskie nominacje do Oskara.

- Na czerwonym dywanie jest też nasza ekipa. Relacje z Hollywood między innymi w Wiadomości TVP o TVP info - napisała na swoim Twitterze Zuzanna Falzmann.

Dziennikarka zdecydowała się na odważną kreację. Męska widownia nie może oderwać oczu, a żeńska również zachwyca się nad prezencją i całokształtem kreacji, na którą postawiła korespondentka TVP. 

- Wyglądasz, Zuzo, iście Oscarowo - pisze na Twitterze jedna z użytkowniczek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Oskara dla najpiękniejszej dziennikarki zdobywa Zuzanna - napisał inny z internautów.

Czerwona, zdobiona suknia z podkreślonym dekoltem odsłania również nogi. Dziennikarka uzupełniła odważną kreację o długie kolczyki i gładką, prostą fryzurę. Prawdziwa seksbomba - można by rzec bez specjalnej przesady. Na pewno "wejścia" telewizji na transmisję z gali Oskarów przyciągały widzów "Wiadomości" i TVP Info.

Pod zdjęciem Falzmann fani rozpisywali się w zachwytach. Nie ma się czemu dziwić, komplementy płyną w każdym kolejnym komentarzu. Czytamy o "przyćmieniu niejednej gwiazdy swoim blaskiem", czy "zjawiskowym wyglądzie". 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Agnieszka Chylińska bez makijażu na Instagramie. Fani są zachwyceni: „Piękna kobietka”
  2. Gosia Baczyńska schudła! Projektantka wygląda zjawiskowo
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?

źródło: Wirtualna Polska, Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News