Doda pokazuje wiadomość z pogróżkami. "Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie"

Doda pokazuje wiadomość z pogróżkami. "Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie" Źródło: YouTube - ESKA

Wiadomości, które zdecydowała się pokazać swoim fanom Doda, brzmią przerażająco. Okazuje się, że celebrytka dostaje pogróżki. Ich treść jest wyjątkowo niepokojąca, w związku z czym sprawą z pewnością zajmie się policja.

Wiadomości przedstawione przez celebrytkę wyglądają bardzo poważnie. Okazuje się, że Doda musi mierzyć się z bardzo poważnymi problemami, które z pewnością nie wpłyną pozytywnie na jej samopoczucie. Piosenkarka w ostatnim czasie narzekała na poważne problemy zdrowotne, a wieści o pogróżkach z pewnością nie pomogą jej wrócić do pełni sił.

Treść wiadomości, którą otrzymała Doda, brzmi naprawdę przerażająco. Wokalistka nieoczekiwanie postanowiła podzielić się nieoczekiwanymi słowami, jakie otrzymała od pewnego człowieka. Wiele osób wyraziło swój niepokój na widok strasznych słów i zadeklarowało swoje wsparcie dla gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Wiadomości przedstawione przez Dodę wyglądają przerażająco

Doda wciąż musi zmagać się z problemami. W ostatnich dniach w internecie ukazał się artykuł dotyczący jej sporu z byłym partnerem, Emilem H. Opisano w nim wszystkie kłopoty, jakie miała kobieta w związku z rozstaniem z ukochanym. Co ważne, na wieść o publikacji tekstu Doda przeżyła poważne kłopoty zdrowotne. Musiała nawet pilnie udać się do szpitala.

Na szczęście udało się zażegnać dolegliwości zdrowotne, jednak wciąż nie można jasno powiedzieć, że celebrytka nie ma już żadnych problemów. Niepokój fanów spowodowały pogróżki, jakie gwiazda otrzymała od pewnego człowieka. Zdecydował się on wysłał jej wiadomość, samemu podpisując się jako "DODA DZ**KA". Kobieta zdecydowała, że podzieli się ze wszystkimi tym, co zobaczyła.

Wiadomości mogą wywołać niepokój

- Za***ę Cię na scenie nożem kuchennym na koncercie w Nysie - czytamy w krótkiej wiadomości z pogróżkami, które opublikowała Doda. Okazuje się jednak, że celebrytka znalazła sposób na to, by poradzić sobie z problemem.

- Tak się kończy szczucie w necie! Do zobaczenia w piątek na koncercie. Policja już cię namierza, kucharzu - podpisała zrzut ekranu piosenkarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się więc, że policja zaczęła już poszukiwania osoby, która zdecydowała się wysłać bardzo niepokojącą wiadomość. Zanosi się na to, że w przypadku wykrycia winnego będzie on musiał zmierzyć się z bardzo wysoką karą. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak ma sławnego i BARDZO przystojnego kuzyna. Założymy się o miliony, że nie zgadniecie kim jest!
  2. Anna Przybylska umierała na oczach całej Polski. Jej ostatni wpis na Instagramie złamie wam serce
  3. Kuba nie żyje. TVN poinformował, że został wcześniej wywieziony i pobity
  4. Julia Wieniawa znowu szokuje na Instagramie. "Co Ty masz na głowie?!"
  5. To jest skandal! Tak wygląda grób Jana Olszewskiego, po prostu nie do pomyślenia
  6. Polsat podał informacje o stanie alarmowym w 31 miejscach w Polsce. Jest bardzo źle

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News